۱۳۹۷ جمعه ۲۵ آبان
شهرداری لاهیجانصفحه اصلی
 
اخبار
شهردار لاهيجان: رسانه ها به ايجاد فضاي آرامش توأم با اعتماد براي توسعه كمك كنند
شهردار لاهيجان: رسانه ها به ايجاد فضاي آرامش توأم با اعتماد براي توسعه كمك كنند
مسعود كاظمي عصر دوشنبه در ديدار رئيس خبرگزاري جمهوري اسلامي استان گيلان، انتقادهاي رسانه ها را سازنده و كمك كننده به روند توسعه شهر دانست و افزود: براي رسانه ها، نقش مهمي قائل هستم و كارگروه رسانه اي را در دوران حضور در شوراي اسلامي كلانشهر رشت، فعال كردم. 
وي خدمت براي مردم را كاري لذت بخش عنوان و خاطرنشان كرد: همه بايد بدانند كه شهرداري، يك بنگاه اقتصادي صرف نيست بلكه ذات فعاليت هاي آن، اجتماعي و زندگي با مردم است كه اين مهم، نيازمند كار روانشناختي است و شهردار نيز بايد در خدمت همه مردم باشد و به قشر، دسته يا جناح خاصي تعلق ندارد.
كاظمي ادامه داد: در اجراي برنامه هاي فرهنگي و اجتماعي در شهر ، كاشت گل و گياه و توسعه فضاي سبز، بايد به گونه اي عمل كرد كه مردم، احساس شادابي ، نشاط و سرزندگي كنند.
وي گفت: لاهيجان ، شهري زيبا و داراي جاذبه هايي فوق العاده است كه نياز به كارهاي زيبا هم دارد و مردم نيز دوستدار زيبايي هستند و در عين حال، از فعاليت هاي زيباسازي شهري، حمايت مي كنند.
شهردار لاهيجان گفت: اجراي برنامه هاي كوتاه مدت و بلندمدت شهرداري ها نيازمند فضاي آرامش توأم با اعتماد است و نقش رسانه ها در تحقق اين مهم، اثرگذار و برجسته است.
رئيس خبرگزاري جمهوري اسلامي استان گيلان نيز در اين ديدار، با اشاره نقش مهم فرهنگ سازي رسانه ها بيان داشت: بايد شناخت دقيقي از ظرفيت و نقش رسانه ها بوجود آيد تا از اين پتانسيل، در جهت توسعه، پيشرفت و تعالي جامعه استفاده شود.
اميرحسين كبيري با بيان اينكه كار امروز رسانه، اطلاع رساني صرف نيست، گفت: دانش افزايي رسانه اي مديران، هم دامنه خدمات به مردم را گسترش مي دهد و هم، ارتباط بين مردم و مديران را تقويت مي كند.
وي رويكرد ايرنا را مبتني بر كار حرفه اي توأم با اعتمادسازي عمومي دانست و ادامه داد: اهتمام خبرگزاري جمهوري اسلامي در استان، كمك به روند توسعه گيلان با ابزار رسانه از طريق معرفي صحيح ظرفيت هاي مختلف در حوزه هاي متعدد است.
وي با تصريح اينكه بيان كاستي ها همراه با ارائه راهكارهاي كارشناسي از وظايف مهم رسانه هاست، افزود: امروز رويكرد به مقوله سرمايه گذاري، جدي است و بر اين اساس لازم است ظرفيت هاي استان و همچنين شهرستان لاهيجان، به درستي شناسايي و بيان شود تا زنجيره شناخت و اشتياق سرمايه گذار، در مدار درستي قرار گيرد.
لاهيجان در 40 كيلومتري شرق مركز گيلان قرار دارد و با بيش از يكصد هزار نفر جمعيت، از شهرهاي مهم و گردشگرپذير استان و شمال ايران است.
 
 
 
 
 
34 :تعداد بازدید
1396/09/14 :تاریخ به روز رسانی
آب و هوا
اوقات شرعی
ما به شما نزدیکیم!
امکان ارتباط از طریق این سایت امکان پذیر است. خواهشمند است نظرات ، پیشنهادات و انتقادات خود را جهت ارائه هر چه بهتر خدمات و رفع مشکلات شهر ، از طریق لینک زیر به این شهرداری ارسال فرمایید
City
Temp
بیشینه
HightTemp
کمینه
LowTemp
طلوع آفتاب
SunRiseTime
غروب آفتاب
SunSetTime
کلیه حقوق سایت متعلق به شهرداری لاهیجان می باشد.
تعداد بازدید امروز 43
تعداد بازدید دیروز 133
تعداد کل بازدید 274819
کاربران بر خط 0
0
شهرداری لاهیجان
Powered by DorsaPortal