۱۳۹۷ جمعه ۲۵ آبان
شهرداری لاهیجانصفحه اصلی
 
اخبار
پيام تبريك شهردار لاهيجان به مناسبت روز دانشجو

پيام تبريك شهردار لاهيجان  به مناسبت روز دانشجو

به گزارش روابط عمومي شهرداري لاهيجان، مسعود كاظمي، شهردار لاهيجان با تبريك روز دانشجو گفت: فرارسيدن شانزدهم آذر ماه يادآور ايستادگي دانشجويان شهيدي است كه با ريختن خونشان در صحن دانشگاه، جاويد و ماندگار شدند و اين روز نماد روحيه خروشان دانشجويي و تجلي بصيرت و مظهر ايثار و استقلال آنان است.
دانشجويان اين مرز و بوم همواره پيشگام و طلايه دار آرمان هاي بلند و مترقي ملت ايران در طول تاريخ بوده اند و براي ميهن اسلامي همواره منشا بركات و ثمرات فراواني بوده اند. 16 آذر كه نماد پايمردي و حق طلبي دانشجويان در برابر سايه شوم ظلم و اختناق و سرسپردگي است يادآور رشادت دانشجوياني است كه آزادگي و ظلم ستيزي ملت بزرگ ايران را در تاريخ ثبت نمودند.

 انديشه دانشجو هنگامي كه با نور ايمان آغشته مي شود سد محكمي در برابر توطئه دشمنان و استكبار جهاني است و اميد است دانشجويان با ارتقاء آگاهي و دانش، فرداي كشور رابيش از پيش درخشان سازند.

بدينوسيله بر خود لازم مي دانم كه اين روز تاريخي را كه در حقيقت روز اعلام اعتقاد و اعتماد به نسلي است كه نقشي اساسي و پايه اي در پيشرفت و آباداني ايران اسلامي دارند را به تمامي دانشجوياني كه مسير دانشجويي و پويايي و كمال را طي مي كنند تا به قله هاي رفيع بالندگي و رشد دست يابند، تبريك گفته و توفيق و سلامتي روز افزونشان را از درگاه احديت مسئلت مي نمايم.

13 :تعداد بازدید
1396/09/16 :تاریخ به روز رسانی
آب و هوا
اوقات شرعی
ما به شما نزدیکیم!
امکان ارتباط از طریق این سایت امکان پذیر است. خواهشمند است نظرات ، پیشنهادات و انتقادات خود را جهت ارائه هر چه بهتر خدمات و رفع مشکلات شهر ، از طریق لینک زیر به این شهرداری ارسال فرمایید
City
Temp
بیشینه
HightTemp
کمینه
LowTemp
طلوع آفتاب
SunRiseTime
غروب آفتاب
SunSetTime
کلیه حقوق سایت متعلق به شهرداری لاهیجان می باشد.
تعداد بازدید امروز 43
تعداد بازدید دیروز 133
تعداد کل بازدید 274819
کاربران بر خط 2
0
شهرداری لاهیجان
Powered by DorsaPortal