۱۳۹۷ سه شنبه ۱ خرداد
شهرداری لاهیجانصفحه اصلی
 
اخبار
مهار ۲۵ مورد حريق وحادثه در ۲۴ساعت گذشته توسط آتش نشانان لاهيجان

مهار ۲۵ مورد حريق وحادثه در ۲۴ساعت گذشته توسط آتش نشانان لاهيجان

به گزارش روابط عمومي شهرداري لاهيجان، آتش نشانان لاهيجان در۲۴ ساعت گذشته ۲۵ مورد حريق و حادثه را مهار نمودند كه مجموع اين عملياتها ۲۲ مورد عمليات سخت و نفسگير آتش سوزي در مناطق صعب العبور جنگلي و پوشش هاي علفزار، ۱ مورد حريق منزل مسكوني در گلستان بيستم ، ۱مورد اعزام خودرو به شهر آستانه اشرفيه جهت پوشش دهي حريق منزل مسكوني و ۱ مورد حبس نفر در آسانسور بوده است.

محمود حسني ديلمي مدير آتش نشاني و خدمات ايمني شهرداري لاهيجان، در گفتگويي با اشاره به تذكر و هشدارهاي قبلي در خصوص آتش زدن باغات و علفزارها اعلام نمودمتاسفانه با توجه به اطلاع رساني هاي متعدد و مكرر باز هم شاهد اينگونه حوادث در سطح شهر و مناطق روستايي ميباشيم كه بعضا به دليل نبود مسير جاده منتهي به محل آتش و دسترسي نداشتن به حريق با گسترش  آتش و سرايت به مناطق و منازل مسكوني ديگر همواره مواجه هستيم كه پيشگيري از اين امر ميسر نمي گردد، مگر با همكاري و هوشياري شهروندان عزيز تا خاطرهاي تلخ و بدي را براي ديگران رقم نزنند.

وي در پايان مطالب خود با اشاره به حريقهاي متعدد در مناطق جنگلي به شهروندان عزيز توصيه نمود از افروختن آتش بمنظور پاكسازي اراضي زمينها در حومه شهر و روستا اكيدا اجتناب ورزيده و در حفظ درختان و گياهان و زيباييهاي طبيعت كه همانا نعمت هاي الهي ميباشند، كوشا بوده و با بوجود آوردن آتش در اين مكانها، آيندگان را از اين همه عرصه هاي طبيعي و خدادادي محروم ننمايند.

  
 
 
 
 
8 :تعداد بازدید
1396/05/21 :تاریخ به روز رسانی
آب و هوا
اوقات شرعی
ما به شما نزدیکیم!
امکان ارتباط از طریق این سایت امکان پذیر است. خواهشمند است نظرات ، پیشنهادات و انتقادات خود را جهت ارائه هر چه بهتر خدمات و رفع مشکلات شهر ، از طریق لینک زیر به این شهرداری ارسال فرمایید
City
Temp
بیشینه
HightTemp
کمینه
LowTemp
طلوع آفتاب
SunRiseTime
غروب آفتاب
SunSetTime
کلیه حقوق سایت متعلق به شهرداری لاهیجان می باشد.
تعداد بازدید امروز 32
تعداد بازدید دیروز 112
تعداد کل بازدید 249671
کاربران بر خط 0
0
شهرداری لاهیجان
Powered by DorsaPortal