۱۳۹۷ چهارشنبه ۲۱ آذر
شهرداری لاهیجانصفحه اصلی
 
اخبار
مانور خودرويي ستاد مديريت بحران شهري لاهيجان برگزار شد

مانور خودرويي ستاد مديريت بحران شهري لاهيجان برگزار شد

مانور خودرويي ستاد مديريت بحران شهري لاهيجان با آمادگي كامل در اين شهر برگزار شد.

شهردار لاهيجان در حاشيه برگزاري اين مانور گفت: شهرداري لاهيجان به منظور حفظ آمادگي و اعلام توان مقابله با حوادث غيرمترقبه اقدام به برگزاري اين مانور كرده است .

مسعود كاظمي افزود: در اين مانور تعداد ٢٠ دستگاه از خودروهاي سبك و سنگين شهرداري لاهيجان شامل بكهو لودر، لودر، كاميون كمپرسي، جرثقيل، خودروهاي آتش نشاني ،بالابر، تانكر آب، مزدا، نيسان و همچنين يك اكيپ هلال احمر، امداد گاز ، راهور و تعداد ١٠  دستگاه خودروهاي آفرود از ميدان سپاه پاسداران حركت خود را آغاز كردند.

شهردار لاهيجان با بيان اينكه هدف ما آرامش بخشي به شهروندان در حوادث مختلف مي باشد اضافه كرد: شهرداري لاهيجان با تشكيل تيمي متخصص در ستاد مديريت بحران و با برگزاري كلاس هاي آموزشي تلاش مي كند نيروهاي اين ستاد همواره آمادگي خود را حفظ نمايند و در مواقع بحراني به شهروندان فهيم لاهيجان خدمتگزاري كنند.

كاظمي افزود: شهرداري و شوراي اسلامي شهر لاهيجان در نظر دارند با حمايت مسئولان استان و شهرستان با افزايش سطح امكانات ستاد مديريت بحران شهري خدمات بيشتري به شهروندان ارائه كنند.

لازم بذكر است اين مانور با حضور نماينده لاهيجان و سياهكل در مجلس شوراي اسلامي ، فرماندار، اعضاي شوراي اسلامي شهر و شهردار و نيروها و خودروهاي ستاد بحران شهري با استقبال شهروندان مواجه شد.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
26 :تعداد بازدید
1396/08/14 :تاریخ به روز رسانی
آب و هوا
اوقات شرعی
ما به شما نزدیکیم!
امکان ارتباط از طریق این سایت امکان پذیر است. خواهشمند است نظرات ، پیشنهادات و انتقادات خود را جهت ارائه هر چه بهتر خدمات و رفع مشکلات شهر ، از طریق لینک زیر به این شهرداری ارسال فرمایید
City
Temp
بیشینه
HightTemp
کمینه
LowTemp
طلوع آفتاب
SunRiseTime
غروب آفتاب
SunSetTime
کلیه حقوق سایت متعلق به شهرداری لاهیجان می باشد.
تعداد بازدید امروز 48
تعداد بازدید دیروز 109
تعداد کل بازدید 277413
کاربران بر خط 1
0
شهرداری لاهیجان
Powered by DorsaPortal