۱۳۹۷ چهارشنبه ۲۱ آذر
شهرداری لاهیجانصفحه اصلی
 
اخبار
شهرداري لاهيجان همزمان با ايام سوگواري اربعين حسيني، به منظور پذيرايي از عزاداران سيد و سالار شهيدان اقدام به برپايي دو خيمه پذيرايي در سطح شهر كرده است.
شهرداري لاهيجان همزمان با ايام سوگواري اربعين حسيني، به منظور پذيرايي از عزاداران سيد و سالار شهيدان اقدام به برپايي دو خيمه پذيرايي در سطح شهر كرده است.


شهردار لاهيجان در همين رابطه با تاكيد بر اهميت بزرگداشت اربعين حسيني، اظهار داشت: در آستانه فرارسيدن اربعين سيد و سالار شهيدان امام حسين عليه السلام، شهرداري لاهيجان اقدام به برپايي دو خيمه براي پذيرايي از عزاداران در سطح شهر كرده است.

مسعود كاظمي افزود: دراين ايستگاه ها كه از روز گذشته (چهارشنبه هفدهم آبان) و همزمان با برگزاري دسته جات عزاداري و سوگواري در سطح شهر لاهيجان بر پا شد، از عزاداران حسيني با توزيع چاي، خرما، شربت و ... پذيرايي بعمل مي آيد.

وي با بيان اينكه اين خيمه ها در روز اربعين نيز از عزاداران پذيرايي خواهند كرد، خاطرنشان كرد: در كنار آن، نيروهاي امدادي اعم از آتش نشاني و همچنين نيروهاي خدماتي شامل خودروهاي حمل زباله، رفت و روب معابر و ... نيز در سطح شهر لاهيجان مستقر و آماده خدمات رساني به همشهريان هستند.
9 :تعداد بازدید
1396/08/18 :تاریخ به روز رسانی
آب و هوا
اوقات شرعی
ما به شما نزدیکیم!
امکان ارتباط از طریق این سایت امکان پذیر است. خواهشمند است نظرات ، پیشنهادات و انتقادات خود را جهت ارائه هر چه بهتر خدمات و رفع مشکلات شهر ، از طریق لینک زیر به این شهرداری ارسال فرمایید
City
Temp
بیشینه
HightTemp
کمینه
LowTemp
طلوع آفتاب
SunRiseTime
غروب آفتاب
SunSetTime
کلیه حقوق سایت متعلق به شهرداری لاهیجان می باشد.
تعداد بازدید امروز 48
تعداد بازدید دیروز 109
تعداد کل بازدید 277413
کاربران بر خط 1
0
شهرداری لاهیجان
Powered by DorsaPortal