۱۳۹۷ سه شنبه ۲۷ آذر
شهرداری لاهیجانصفحه اصلی
 
اخبار
شهردار و اعضاي شوراي شهر لاهيجان با خانواده شهيد سجاسي ديدار كردند
شهردار و اعضاي شوراي شهر لاهيجان با خانواده شهيد سجاسي ديدار كردند
 
شهردار، رييس و اعضاي شوراي اسلامي شهر لاهيجان با خانواده شهيد سجاسي از شهداي تظاهرات 22 آبان 1357 مردم لاهيجان ديدار كردند.
در اين ديدار كه با حضور نماينده بنياد شهيد و امور ايثارگران در منزل شهيد سجاسي برگزار شد، مسعود كاظمي شهردار لاهيجان با بيان اينكه 22 آبان روزي ماندگار در تقويم و تاريخ شهرستان لاهيجان مي باشد،افزود: مردم غيور لاهيجان در اين روز عليه رژيم ستم شاهي تظاهرات كردند كه مورد هجوم وحشيانه مأموران طاغوت قرار گرفت و چند نفر از مردم ولايتمدار اين شهرستان به فيض شهادت نائل آمدند.
وي ضمن گراميدشت خاطره شهداي لاهيجان در 22 آبان 1357، اضافه كرد: شهيد سجاسي از جمله اين شهدا بود كه با 16 سال سن در حاليكه دانش آموز بود به شهادت رسيد.
وي افزود: شهيد سجاسي در اوج جواني مبارزه با استعمار و استبداد را انتخاب كرد و امروز پدر و مادر اين شهيد همچون نگيني در بين مردم شهر لاهيجان هستند.
وي با بيان اينكه لاهيجان هميشه ميزبان بهترين ها بوده است،گفت: امروز ما آرامش خود را مديون شهدا هستيم و ايران اسلامي به شهداي گرانقدر خود افتخار مي كند و شهدا متعلق به همه مردم هستند.
كاظمي افزود: با افتخار دست پدر و مادر شهيد را كه پدر و مادر معنوي ما هستند مي بوسم و ما بايد هميشه از خانواده شهدا دلجويي و قدرداني كنيم.
پدر شهيد سجاسي نيز در اين ديدار ضمن قدرداني از حضور شهردار و اعضاي شوراي اسلامي شهر افزود: شهيد سجاسي روز 22 آبان 1357در بازگشت از مدرسه به خيل عظيم تظاهرات مردم لاهيجان عليه طاغوت پيوست و مورد اصابت گلوله قرار گرفت و به شهادت رسيد.
رييس و اعضاي شوراي اسلامي شهر لاهيجان نيز در اين ديدار ياد و خاطره شهداي 22آبان 57 لاهيجان و شهداي انقلاب اسلامي و جنگ تحميلي و شهداي مدافع حرم و وطن را گرامي داشتند.
 
 
 
 
 
35 :تعداد بازدید
1396/08/22 :تاریخ به روز رسانی
آب و هوا
اوقات شرعی
ما به شما نزدیکیم!
امکان ارتباط از طریق این سایت امکان پذیر است. خواهشمند است نظرات ، پیشنهادات و انتقادات خود را جهت ارائه هر چه بهتر خدمات و رفع مشکلات شهر ، از طریق لینک زیر به این شهرداری ارسال فرمایید
City
Temp
بیشینه
HightTemp
کمینه
LowTemp
طلوع آفتاب
SunRiseTime
غروب آفتاب
SunSetTime
کلیه حقوق سایت متعلق به شهرداری لاهیجان می باشد.
تعداد بازدید امروز 183
تعداد بازدید دیروز 86
تعداد کل بازدید 278247
کاربران بر خط 0
0
شهرداری لاهیجان
Powered by DorsaPortal