۱۳۹۷ سه شنبه ۱ آبان
شهرداری لاهیجانصفحه اصلی
 
اخبار
شهردارلاهيجان در سازمان همياري شهرداريهاي كشور: وجود جاذبه هاي طبيعي، فرهنگ و تاريخ، مزيت شهرلاهيجان است
شهردارلاهيجان در سازمان همياري شهرداريهاي كشور: وجود جاذبه هاي طبيعي، فرهنگ و تاريخ، مزيت شهرلاهيجان است

به گزارش روابط عمومي شهرداري لاهيجان، شهردارلاهيجان در جلسه اي به رياست دكتر افشاني، رييس سازمان همياري شهرداريها و معاون عمران و توسعه امورشهري و روستايي وزيركشور حضور داشت.
افشاني در ديدار نمايندگان مجلس و شهرداران و رؤساي شوراهاي حوزه هاي انتخابيه از شهرداران خواست براي توسعه شهر، منتظر كمك هاي اندك دولتي كه حكم مسكن رادارند نباشند و از لاك مدير دولتي بيرون بيايند و براي اداره مطلوب شهر و شهرداري به فكر شناسايي مزيت هاي شهر به منظور ايجاد درآمد پايدار و توليد ثروت باشند.
مسعود كاظمي، شهردار لاهيجان دراين جلسه به وجود جاذبه هاي طبيعي، تاريخي و گردشگري شهرلاهيجان بعنوان مزيت اشاره كرد و افزود: باتوجه به ميزباني شهرلاهيجان از مسافران درسال درحدود ۳/۵ميليون نفر، متأسفانه تاكنون زيرساختهاي گردشگري مناسبي ايجاد نشده و اين موضوع نيازمند حمايت بيشتري است.
شهردار لاهيجان خواستار اخذ تسهيلات كم بهره و حل معضل و مشكلات مربوط به محل دپوي زباله تموشل، باتوجه به اقليم پرباران گيلان و ايجاد سايت توليد كمپوست شد.
مسعودكاظمي با اشاره به آغاز به كار مميزي در شهرداري لاهيجان بعد از هفت دهه، درخصوص نوسازي ناوگان حمل و نقل عمومي شهرداري لاهيجان، خواستار ارايه خدمات و تسهيلات مناسب براي شهر لاهيجان شد.
همچنين در اين جلسه نيكفر، نماينده مردم لاهيجان و سياهكل در مجلس شوراي اسلامي، ضمن ارايه توضيحاتي درخصوص موقعيت طبيعي، فرهنگي، تاريخي و گردشگري شهر لاهيجان گفت: لاهيجان درطول سال ميزبان ميليونها گردشگر است ولي متأسفانه درجذب درآمد از طريق گردشگري تاكنون نتوانسته موفق باشد و اين امر نيازمند همراهي و همكاري بيشتر سازمان همياري شهرداريها و دهياريهاي كشور مي باشد.
21 :تعداد بازدید
1396/10/05 :تاریخ به روز رسانی
آب و هوا
اوقات شرعی
ما به شما نزدیکیم!
امکان ارتباط از طریق این سایت امکان پذیر است. خواهشمند است نظرات ، پیشنهادات و انتقادات خود را جهت ارائه هر چه بهتر خدمات و رفع مشکلات شهر ، از طریق لینک زیر به این شهرداری ارسال فرمایید
City
Temp
بیشینه
HightTemp
کمینه
LowTemp
طلوع آفتاب
SunRiseTime
غروب آفتاب
SunSetTime
کلیه حقوق سایت متعلق به شهرداری لاهیجان می باشد.
تعداد بازدید امروز 9
تعداد بازدید دیروز 127
تعداد کل بازدید 271580
کاربران بر خط 1
0
شهرداری لاهیجان
Powered by DorsaPortal