۱۳۹۷ چهارشنبه ۲ آبان
شهرداری لاهیجانصفحه اصلی
اخبار
موافقت نامه پروژه اجراي كاشي شكسته

                                             

موافقت نامه

شهرداري لاهيجان

پروژه اجراي كاشي شكسته

(واقع در خيابان انقلاب)

سال 1396


پيمانكار: گروه هنري طراحان خورشيد


بسمه تعالي

موافقتنامه  

اين موافقتنامه براساس درخواست شماره 44067 مورخ 23/8/96 واحد خدمات شهر به همراه شرايط عمومي و ديگر مدارك الحاقي آن كه يك مجموعه غير قابل تفكيك است و پيمان ناميده مي شود فيمابين شهرداري لاهيجان به شماره اقتصادي 411388561159 بنمايندگي آقاي مسعود كاظمي شهردار لاهيجان كه در اين پيمان كارفرما ناميده مي شود از يك سو و گروه هنري طراحان خورشيد به مديريت آقاي مهران حيدري معاف  به نشاني :  رشت خيابان امام خميني ( ره ) پشت مسجد آفخرا ساختمان آيدين واحد 4 تلفن تماس : 09117620832 كه در اين پيمان پيمانكار ناميده مي شود ، از سوي ديگر طبق مقررات و شرايطي كه در اسناد و مدارك اين پيمان درج شده است منعقد مي گردد .

ماده 1 : موضوع پيمان

موضوع قرارداد  عبارت است از : تهيه مصالح و  تجهيزات لازم  جهت  اجراي كاشي شكسته  و سنگ پله تيشه اي واقع  در پله جواهر پشته در خيابان انقلاب خواهد بود كه تعيين نوع طرح بعهده شهرداري و با نظارت واحد خدمات شهر شهرداري خواهد بود .  رعايت اصول فني و مشخصات اجرايي الزامي است . رعايت امنيت محدوده كار بعهده پيمانكار ميباشد .تهيه كليه مصالح و تجهيزات مورد نياز براي اجراي پروژه بعهده پيمانكار
 مي باشد . كليه كسورات قانوني بعهده پيمانكار ميباشد .

ماده 2: اسناد و مدارك پيمان

اين پيمان شامل اسناد و مدارك زير است كه رعايت كليه نشريه هاي دفتر فني سازمان مديريت و برنامه ريزي كه به نوعي با عمليات موضوع اين قرارداد مرتبط است الزامي مي باشد .

الف) موافقتنامه

ب) شرايط عمومي

ج ) شرايط خصوصي

د) برنامه زماني كلي

ه- ) فهرست بهاء و مقادير كار

و ) مشخصات فني ( مشخصات فني عمومي ، مشخصات فني خصوصي ) ، دستور العملها و استانداردهاي فني

ز) نقشه ها

 

اسناد تكميلي كه حين اجراي كار و بمنظور اجراي پيمان به پيمانكار ابلاغ مي شود يا بين طرفين پيمان مبادله مي گردد جزء اسناد و مدارك پيمان به شماره مي آيد . اين اسناد بايد در چهار چوب اسناد و مدارك پيمان تهيه شود . اين اسناد ممكن است بصورت مشخصات فني ، نقشه ،دستور كار و صورتمجلس باشد . در صورت وجود هرگونه دوگانگي بين اسناد و مدارك پيمان ، موافقتنامه پيمان بر ديگر اسناد و مدارك پيمان اولويت دارد . هرگاه دوگانگي مربوط به مشخصات فني باشد ،اولويت به ترتيب  با مشخصات فني خصوصي ،  نقشه هاي اجرايي و مشخصات عمومي است و اگر دوگانگي مربوط به بهاي كار باشد فهرست بهاء بر ديگر  اسناد و مدارك پيمان اولويت دارد .   

 ماده 3 : مبلغ پيمان 

مبلغ پيمان تا سقف به عدد 000/000/40 ريال( به حروف چهل ميليون ريال) است . مبلغ قرارداد طبق شرايط پيمان تا 25 % مبلغ اوليه قابل افزايش يا كاهش  مي باشد. ارائه 10 % از مبلغ قرارداد بصورت ضمانت نامه بانكي و يا مبلغ نقدي به حساب سپرده شهرداري بعنوان ضمانت تعهد انجام كار از سوي پيمانكار الزامي است . 10 درصد از مبلغ هر صورت وضعيت بعنوان حسن انجام كار تا پايان دوره تضمين قرارداد نزد كارفرما باقي خواهد ماند .

1-    تهيه مصالح و اجراي كاشي شكسته روي پله از قرار هر متر مربع 000/500/2  ريال  .

2-    تهيه و اجراي سنگ پله تيشه اي از قرار هر متر مربع000/000/2  ريال .

ماده 4 : تاريخ تنفيذ مدت و تاريخ شروع كار

الف ) اين پيمان از تاريخ مبادله آن (ابلاغ از سوي كارفرما ) نافذ است .

ب)مدت پيمان يك ماه است و اين مدت ، تابع تغييرات موضوع ماده 30 شرايط عمومي پيمان است

ج) تاريخ شروع كار ،تاريخ نخستين صورتمجلس تحويل كارگاه است كه پس از مبادله پيمان تنظيم مي شود.

پيمانكار متعهد است تاريخ تعيين شده براي شروع كار در مدت يك هفته نسبت به تجهيز كارگاه به منظور شروع عمليات موضوع پيمان اقدام نمايد . 

ماده 5 :دوره تضمين

حسن انجام عمليات موضوع پيمان ، از تاريخ تحويل موقت يا تاريخ ديگري كه طبق ماده 39  شرايط عمومي تعيين مي شود براي مدت6 ماه از سوي پيمانكار تضمين مي گردد و طي آن به ترتيب ماده 42  شرايط عمومي عمل شود .

 

 

ماده  6: نظارت بر اجراي كار

نظارت بر اجراي تعهدات پيمانكار طبق اسناد و مدارك پيمان از طرف كارفرما به عهده                                            شهرداري  واحد خدمات شهر  به نشاني : لاهيجان خيابان 20 متري حافظ- واحد خدمات شهر  تلفن تماس : 01342222024واگذار شده است كه با توجه به مواد 32و 33 شرايط عمومي انجام مي شود .

ماده 7 . فسخ قرارداد :

در صورتيكه به تشخيص كارفرما پيمانكار به هر علت و در هر مرحله از كار قادر به اجراي تعهدات خود براي انجام خدمات موضوع قرارداد و كسب رضايت كارفرما نباشد كارفرما مي تواند طي پانزده  روز و با اعلام قبلي راساً نسبت به فسخ قرارداد اقدام نمايد . پس از فسخ قرارداد كارفرما نسبت به تهيه و تنظيم صورتجلسه با حضور پيمانكار اقدام  مي نمايد . كليه خسارات وارده به كارفرما از مطالبات پيمانكار نسبت به مبلغ كل قرارداد كسر و تسويه خواهد شد .

ماده 8 : نشاني دو طرف

نشاني كارفرما : لاهيجان-  بلوار امام رضا(ع)  ميدان گلستان   ساختمان ستادي شهرداري  تلفن
تماس  : 42234722-42234721- 013

نشاني پيمانكار : :  رشت خيابان امام خميني ( ره ) پشت مسجد آفخرا ساختمان آيدين واحد 4 تلفن
تماس : 09117620832

ماده 9 : نسخ قرارداد :

اين قرارداد در 9 ماده  و در 3 نسخه  تنظيم و به امضاء طرفين رسيده و هر كدام از نسخ  امضاء شده داراي اعتبار يكسان مي باشد. 

5 :تعداد بازدید
1396/09/17 :تاریخ به روز رسانی
آب و هوا
اوقات شرعی
ما به شما نزدیکیم!
امکان ارتباط از طریق این سایت امکان پذیر است. خواهشمند است نظرات ، پیشنهادات و انتقادات خود را جهت ارائه هر چه بهتر خدمات و رفع مشکلات شهر ، از طریق لینک زیر به این شهرداری ارسال فرمایید
City
Temp
بیشینه
HightTemp
کمینه
LowTemp
طلوع آفتاب
SunRiseTime
غروب آفتاب
SunSetTime
کلیه حقوق سایت متعلق به شهرداری لاهیجان می باشد.
تعداد بازدید امروز 26
تعداد بازدید دیروز 122
تعداد کل بازدید 271719
کاربران بر خط 2
0
شهرداری لاهیجان
Powered by DorsaPortal