۱۳۹۹ چهارشنبه ۱۳ اسفند
شهرداری لاهیجانصفحه اصلی
 
اخبار
شهردار لاهیجان از فراخوان عمومی جذب سرمایه گذار خبر داد
شهردار لاهیجان از فراخوان عمومی جذب سرمایه گذار خبر داد


شهردار لاهیجان گفت: شهرداری لاهیجان در نظر دارد اجرای تعداد 5 پروژه در این شهر را به روش سرمایه گذاری مشارکتی به افراد حقیقی و حقوقی واجد شرایط واگذار نماید.
به گزارش اداره ارتباطات و امور بین الملل شهرداری لاهیجان، یوسف قیامتیون در گفت و گویی افزود: به استناد  بند دو ماده 9  شیوه نامه سرمایه گذاری مصوب شورای اسلامی شهر لاهیجان و در اجرای بند یکم مصوبه شماره  دوازدهم مورخ 98/5/15هیئت عالی سرمایه گذاری  شهرداری لاهیجان در نظر دارد تعداد 5 پروژه شامل تالاب سوستان، پارک حاجی آباد، خیابان 35 متری عاقلیه، جامپینگ حاشیه استخر و خیابان غذا را از طریق فراخوان عمومی به یکی از روشهای مشارکت (مشارکت مدنی BOT ، BOLT  و...) شریک انتخاب نماید.
وی با بیان اینکه امیدواریم سرمایه‌گذاران با اخذ آگهی مورد نظر و تهیه مدارک مندرج در فراخوان علاقه‌مندی خود را به مشارکت با شهرداری در انجام پروژه‌های شهری اعلام نمایند، اضافه کرد: سرمایه گذاران برای دریافت اسناد و اطلاعات اولیه پروژه ها می توانند درخواست های کتبی خود را مبنی بر تمایل به شرکت در فراخوان به دفتر سرمایه گذاری شهرداری لاهیجان تحویل نمایند.
شهردار لاهیجان گفت: از کلیه اشخاص حقیقی، حقوقی و تعاونی های علاقمند به مشارکت در زمینه طراحی و اجرا که دارای تجربه کافی    می باشند دعوت کرده تا در هر یک از زمینه های مشارکتی اعلامی براساس ضوابط و مشخصات هر پروژه جهت دریافت اسناد رقابتی و کیفی  از روز یکشنبه  مورخ 99/11/12 لغایت روز سه شنبه مورخ 99/11/21 به دفتر مدیریت سرمایه گذاری  شهرداری لاهیجان در خیابان آیت اله کاشانی مراجعه نمایند.
شهردار لاهیجان گفت: افراد متقاضی در صورت نیاز به اطلاعات تکمیلی می توانند با شماره تلفن( 42248407-013) مدیریت سرمایه گذاری شهرداری لاهیجان تماس حاصل نمایند.
قیامتیون افزود: شهرداری و شورای اسلامی شهر لاهیجان به منظور تامین درآمد پایدار برای شهرداری‌، حرکت به سوی سرمایه‌گذاری و جذب مشارکت‌های مردمی در شهر زیبای لاهیجان، شهر فرصت های سرمایه گذاری را اولویت برنامه‌های خود قرار داده است.

179 :تعداد بازدید
1399/11/06 :تاریخ به روز رسانی
ما به شما نزدیکیم!
امکان ارتباط از طریق این سایت امکان پذیر است. خواهشمند است نظرات ، پیشنهادات و انتقادات خود را جهت ارائه هر چه بهتر خدمات و رفع مشکلات شهر ، از طریق لینک زیر به این شهرداری ارسال فرمایید
کلیه حقوق سایت متعلق به شهرداری لاهیجان می باشد.
تعداد بازدید امروز 75
تعداد بازدید دیروز 294
تعداد کل بازدید 454483
کاربران بر خط 13
0
شهرداری لاهیجان
Powered by DorsaPortal