۱۳۹۷ دوشنبه ۲۸ خرداد
شهرداری لاهیجانصفحه اصلی
 
اخبار
باتلاش شبانه روزي ستاد مديريت بحران و كاركنان شهرداري لاهيجان، وضعيت معابر شهرلاهيجان عادي است

باتلاش شبانه روزي ستاد مديريت بحران  و كاركنان شهرداري لاهيجان، وضعيت معابر شهرلاهيجان عادي است

سرپرست شهرداري لاهيجان در گفت وگويي افزود وضعيت اضطراري در لاهيجان با فروكش كردن باران شديد و تلاش مجموعه مديريت بحران و كاركنان شهرداري لاهيجان به حالت عادي برگشت.

به گزارش روابط عمومي شهرداري لاهيجان، بهمن مرتضي پور گفت: هم اكنون آب گرفتگي مناطق و معابر شهري فروكش كرده و رفت و آمد به خوبي جريان دارد.

سرپرست شهرداري لاهيجان افزود ستاد مديريت بحران شهري لاهيجان از دقايق ابتدايي آغاز بارش باحضور در دفتر سازمان آتش نشاني و خدمات ايمني شهرداري لاهيجان، به ياري شهروندان آسيب ديده شتافتند.

وي افزود بر اثر اين بارندگي غيرعادي، آسيب هايي به برخي منازل وارد شد كه كمك و ياري به ساكنان، از همان دقايق اوليه آغاز شد و ميزان اين خسارات از سوي كارشناسان دردست بررسي است.

سرپرست شهرداري لاهيجان همچنين از شهروندان خواست درموارد بحراني آرامش خودراحفظ نموده و درصورت لزوم با شماره ۱۲۵سازمان آتش نشاني و خدمات ايمني شهرداري لاهيجان تماس حاصل نمايند.

 
 
 
 
 
 
17 :تعداد بازدید
1396/06/23 :تاریخ به روز رسانی
آب و هوا
اوقات شرعی
ما به شما نزدیکیم!
امکان ارتباط از طریق این سایت امکان پذیر است. خواهشمند است نظرات ، پیشنهادات و انتقادات خود را جهت ارائه هر چه بهتر خدمات و رفع مشکلات شهر ، از طریق لینک زیر به این شهرداری ارسال فرمایید
City
Temp
بیشینه
HightTemp
کمینه
LowTemp
طلوع آفتاب
SunRiseTime
غروب آفتاب
SunSetTime
کلیه حقوق سایت متعلق به شهرداری لاهیجان می باشد.
تعداد بازدید امروز 36
تعداد بازدید دیروز 71
تعداد کل بازدید 252165
کاربران بر خط 0
0
شهرداری لاهیجان
Powered by DorsaPortal