۱۳۹۷ دوشنبه ۲۸ خرداد
شهرداری لاهیجانصفحه اصلی
 
اخبار
۲۸۰ مورد عمليات امداد در آبگرفتگي توسط ستاد مديريت بحران شهرداري لاهيجان انجام شد

۲۸۰ مورد عمليات امداد در آبگرفتگي توسط ستاد مديريت بحران شهرداري لاهيجان انجام شد

 رييس سازمان آتش نشاني و خدمات ايمني شهرداري لاهيجان از انجام ۲۸۰ مورد عمليات امداد توسط ستاد مديريت بحران شهري و آتش نشانان اين شهر در آب گرفتگي روز گذشته خبر داد.

 به گزارش روابط عمومي شهرداري لاهيجان ، محمود حسني ديلمي با بيان اينكه در پي هشدار اداره كل هواشناسي استان گيلان مبني بر بارش شديد باران ، كليه نيروهاي سازمان آتش نشاني لاهيجان با تمامي امكانات در ۲ ايستگاه اين سازمان در آماده باش قرار گرفتند ، اضافه كرد: با شروع بارش شديد باران بلافاصله آتش نشانان در خيابان ها و محلات و منازل مسكوني و تجاري گرفتار شده در سيلاب حاضر وعمليات امداد رساني را آغاز كردند.   

وي افزود : آتش نشانان لاهيجان با همكاري واحد هاي مختلف شهرداري ۲۸۰ مورد عمليات امداد در آبگرفتگي را انجام دادند كه از اين تعداد ۲۵۰ مورد مربوط به رفع سيلاب و هدايت آبهاي سطحي خيابانها و محلات و عمليات ايمن سازي منازل مسكوني و همچنين ۳۰ مورد نيز مربوط به نجات سرنشينان خودرو هاي گرفتار شده در سيلاب بوده است.

 
 
 
 
 
 
29 :تعداد بازدید
1396/06/23 :تاریخ به روز رسانی
آب و هوا
اوقات شرعی
ما به شما نزدیکیم!
امکان ارتباط از طریق این سایت امکان پذیر است. خواهشمند است نظرات ، پیشنهادات و انتقادات خود را جهت ارائه هر چه بهتر خدمات و رفع مشکلات شهر ، از طریق لینک زیر به این شهرداری ارسال فرمایید
City
Temp
بیشینه
HightTemp
کمینه
LowTemp
طلوع آفتاب
SunRiseTime
غروب آفتاب
SunSetTime
کلیه حقوق سایت متعلق به شهرداری لاهیجان می باشد.
تعداد بازدید امروز 36
تعداد بازدید دیروز 71
تعداد کل بازدید 252165
کاربران بر خط 0
0
شهرداری لاهیجان
Powered by DorsaPortal