۱۳۹۷ جمعه ۲۳ آذر
شهرداری لاهیجانصفحه اصلی
 
اخبار
شهردار لاهيجان از برگزاري جشنواره ايده در اين شهر خبر داد
شهردار لاهيجان از برگزاري جشنواره ايده در اين شهر خبر داد
شهردار لاهيجان از برگزاري جشنواره ايده هاي برتر شهروندي خبر داد.
مسعود كاظمي در گفت وگويي افزود: اين جشنواره با هدف مشاركت شهروندان در تصميم گيري هاي شهري و استفاده از نظر كارشناسان و متخصصان برگزار مي شود.
وي اضافه كرد: معماري، زيباسازي و سيماي منظر شهري،محيط زيست، بهداشت محيط شهري و مديريت پسماند،ترافيك، حمل و نقل بار شهري، خدمات شهري و فضاي سبز، فنآوري اطلاعات و ارتباطات و رسانه، گردشگري، المان هاي شهري، عمران شهري، فرهنگي و اجتماعي و هنري و ورزشي و موضوعات آزاد شامل ساير ايده هاي مرتبط با موضوع مديريت شهري از عنوان هاي مورد نظر براي اين جشنواره مي باشد.
وي اضافه كرد: با تشكيل هيات داوران ايده هاي دريافت شده مورد بررسي قرار گرفته و برترين ها معرفي خواهند شد.
شهردار لاهيجان اظهار كرد: لاهيجان شهري با ويژگي ها و جاذبه هاي فراوان مي باشد كه باعث برجسته شدن اين شهر نسبت به ساير شهرها شده و تيم مديريت شهري نيز با تمام توان با استفاده از همه پتانسيل ها و ظرفيت ها براي جهاني شدن اين شهر تلاش خواهد كرد.
كاظمي افزود: با تدوين برنامه هاي چند ساله با حمايت و پشتيباني اعضاي محترم شوراي اسلامي شهر و مسولان استان و شهرستان  مي خواهيم لاهيجان را پرآوازه تر كنيم.
وي افزود: لاهيجان شهري است كه سالانه پذيراي بيش از سه ميليون نفر گردشگر بوده و ما در نظر داريم با فراهم كردن شرايط لازم، رضايت شهروندان فهيم و مسافران ارجمند را جلب نماييم.
29 :تعداد بازدید
1396/08/20 :تاریخ به روز رسانی
آب و هوا
اوقات شرعی
ما به شما نزدیکیم!
امکان ارتباط از طریق این سایت امکان پذیر است. خواهشمند است نظرات ، پیشنهادات و انتقادات خود را جهت ارائه هر چه بهتر خدمات و رفع مشکلات شهر ، از طریق لینک زیر به این شهرداری ارسال فرمایید
City
Temp
بیشینه
HightTemp
کمینه
LowTemp
طلوع آفتاب
SunRiseTime
غروب آفتاب
SunSetTime
کلیه حقوق سایت متعلق به شهرداری لاهیجان می باشد.
تعداد بازدید امروز 8
تعداد بازدید دیروز 106
تعداد کل بازدید 277590
کاربران بر خط 0
0
شهرداری لاهیجان
Powered by DorsaPortal