۱۳۹۷ چهارشنبه ۲ آبان
شهرداری لاهیجانصفحه اصلی
 
اخبار
شهردار لاهيجان در هفته كتاب و كتاب خواني: ايجاد كتابخانه سيار در شهر، از برنامه هاي شهرداري لاهيجان است
شهردار لاهيجان در هفته كتاب و كتاب خواني: ايجاد كتابخانه سيار در شهر، از برنامه هاي شهرداري لاهيجان است
 
شهردار لاهيجان در هفته كتاب و كتاب خواني از ايجاد كتابخانه سيار در شهر در آينده نزديك خبرداد.
به گزارش روابط عمومي شهرداري لاهيجان ، مسعود كاظمي، شهردار لاهيجان در گفت وگويي ضمن تبريك روز كتاب و كتاب خواني گفت: كتاب بهترين رابط ميان گذشته و حال، و تنها مونس انسان ها است.
 وي افزود: 24 آبان ماه، روز تفكر و انديشيدن، روز كتاب و كتاب خواني مي باشد. چرا كه كتاب هميشه بهترين دوست انسان بوده است به طوري كه تأثيرات مثبت آن در زندگي بشر قابل انكار نيست. افتخار ما نيز اين است كه فرهنگ و باورهاي ديني ما بر پايه ارزش هاي بينش و دانش و ارجمندي كتاب و نگارش استوار است و خداوند منان معجزه ابدي آخرين فرستاده اش را يك كتاب قرار داده است.
كاظمي گفت: شهرداري لاهيجان نيز در مقوله ترويج كتاب و كتابخواني، اقداماتي انجام داده است. در سال گذشته شهر لاهيجان به عنوان يكي از بيست شهر برگزيده و كانديداي انتخاب برترين شهر و پايتخت كتاب ايران از بين 102 شهر شركت كننده از كل كشورانتخاب شد. همكاري در برگزاري نمايشگاههاي كتاب در سطح شهر، همكاري در برگزاري مسابقات كتابخواني با موضوع خانواده، محرم و مسابقات كشوري كتاب رضوي و اهداي هديه به برگزيدگان، برگزاري جشنواره اهداي كتاب با عنوان «هرفرد، يك كتاب» در هفته كتاب و كتابخواني با همكاري كتابخانه عمومي شهر و دكه هاي روزنامه فروشي و جمع آوري كتابهاي اهدايي شهروندان جهت اهدا به كتابخانه شهر از ديگر اقدامات شهرداري لاهيجان جهت ترويج كتاب و كتابخواني است. قابل ذكر است شهرداري لاهيجان در نظر دارد يك واحد كتابخانه سيار در محلات كم برخوردار ايجاد نمايد.
شهردار لاهيجان اضافه كرد: لازم مي دانم از تلاشهاي تمامي دست اندركاران عرصه انديشه و قلم كه نقشي را بر صفحه كتاب ها مي نگارند و آناني كه كتاب را مي خوانند تا بيشتر بدانند و هم آناني كه در مسير اعتلاي فرهنگ كتابخواني حركت مي كنند، قدرداني نمايم. به اميد آنكه سرانه مطالعه و آگاهي آحاد ملت روز به روز بيشتر و بيشتر گردد.
19 :تعداد بازدید
1396/08/25 :تاریخ به روز رسانی
آب و هوا
اوقات شرعی
ما به شما نزدیکیم!
امکان ارتباط از طریق این سایت امکان پذیر است. خواهشمند است نظرات ، پیشنهادات و انتقادات خود را جهت ارائه هر چه بهتر خدمات و رفع مشکلات شهر ، از طریق لینک زیر به این شهرداری ارسال فرمایید
City
Temp
بیشینه
HightTemp
کمینه
LowTemp
طلوع آفتاب
SunRiseTime
غروب آفتاب
SunSetTime
کلیه حقوق سایت متعلق به شهرداری لاهیجان می باشد.
تعداد بازدید امروز 28
تعداد بازدید دیروز 122
تعداد کل بازدید 271721
کاربران بر خط 2
0
شهرداری لاهیجان
Powered by DorsaPortal