۱۳۹۷ چهارشنبه ۲ آبان
شهرداری لاهیجانصفحه اصلی
 
اخبار
پست گيلان و شهرداري لاهيجان تفاهم نامه همكاري امضاء كردند
پست گيلان و شهرداري لاهيجان تفاهم نامه همكاري امضاء كردند
 
اداره كل پست استان گيلان و شهرداري لاهيجان تفاهم نامه همكاري امضاء كردند.
اين تفاهم نامه در راستاي تصويب نامه ستاد اقتصاد مقاومتي به رياست معاون اول رييس جمهور پيرامون اجراي منويات مقام معظم رهبري در سال 1396 و ابلاغ دستور اجرايي پروژه اولويت دار مديريت نشاني مكان محور و استعلامات ميان دستگاهي اماكن(GNAF) و خدمت رساني به سازمان ها، نهادها و شركت هاي قانوني بخش حاكميتي، دولتي و خصوصي و مردم شريف بين ابوالفضل باقري منش، مدير كل پست استان گيلان و مسعود كاظمي، شهردار لاهيجان به امضاء رسيد.
تبادل رايگان داده هاي به روز شده   نشاني استاندارد، كدپستي و لايه نقشه هاي پارسل و معبر به صورت برخط  از مفاد اين تفاهم نامه است.
مسعود كاظمي شهردار لاهيجان، در حاشيه امضاء اين تفاهم نامه افزود: شهرداري لاهيجان آمادگي دارد براي به روز رساني و ارتقاي سطح خدمات به شهروندان با دستگاههاي مرتبط تفاهم نامه همكاري امضاء كند.
وي اضافه كرد: لاهيجان يكي از شهرهاي مطرح و مهم استان گيلان و از شهرهاي نمونه گردشگري كشور مي باشد و براي رضايت مندي شهروندان و مسافران بايد زيرساخت هاي لازم را فراهم نماييم.
شهردار لاهيجان گفت: با برنامه ريزي هاي صورت گرفته، شاهد آينده خوبي برأي لاهيجان خواهيم بود
 
 
 
 
 
 
32 :تعداد بازدید
1396/08/30 :تاریخ به روز رسانی
آب و هوا
اوقات شرعی
ما به شما نزدیکیم!
امکان ارتباط از طریق این سایت امکان پذیر است. خواهشمند است نظرات ، پیشنهادات و انتقادات خود را جهت ارائه هر چه بهتر خدمات و رفع مشکلات شهر ، از طریق لینک زیر به این شهرداری ارسال فرمایید
City
Temp
بیشینه
HightTemp
کمینه
LowTemp
طلوع آفتاب
SunRiseTime
غروب آفتاب
SunSetTime
کلیه حقوق سایت متعلق به شهرداری لاهیجان می باشد.
تعداد بازدید امروز 28
تعداد بازدید دیروز 122
تعداد کل بازدید 271721
کاربران بر خط 4
0
شهرداری لاهیجان
Powered by DorsaPortal