۱۳۹۷ جمعه ۲۳ آذر
شهرداری لاهیجانصفحه اصلی
 
اخبار
شهردار لاهيجان: تشكيل نهضت سواد آموزي از ثمرات انقلاب اسلامي است
شهردار لاهيجان: تشكيل نهضت سواد آموزي از ثمرات انقلاب اسلامي است

به گزارش روابط عمومي شهرداري لاهيجان، مسعود كاظمي، شهردار لاهيجان، در سالروز تشكيل نهضت سواد آموزي گفت: هفتم دي ماه سال 1358 حضرت امام خميني رحمه الله، فرماني مبني بر تشكيل نهضت سواد آموزي صادر كردند كه از جمله كارهاي مدبّرانه و حكيمانه ايشان بود و آثار و نتايج فراواني به همراه داشت.
كاظمي افزود: تشكيل نهضت سواد آموزي نيز مانند خيلي از نهادها و ارگانهاي كشور از ثمرات انقلاب اسلامي است كه تحولي بزرگ در كشور ما پديد آورد. مردم كشورمان، همان گونه كه امام راحل رحمه الله خواسته بودند، ايران را به صورت مدرسه اي، در آوردند و با تلاش هاي بي وقفه و شبانه روزي به امر تعليم و تعلم پرداختند. از كودكان و نوجوانان گرفته تا پيران و سالخوردگان، همه و همه بر اين مهم همت گماشتند و توانستند ظرف مدتي كوتاه، شمار زيادي از بي سوادان را آموزش دهند و گام مؤثري براي ريشه كن كردن بي سوادي در جامعه بردارند.
شهردار لاهيجان گفت: سالروز تشكيل نهضت سواد آموزي، روز سواد آموزي نيز نام گذاري شده است. اين روز بزرگ را به تمامي سوادآموزان و آموزگاران عزيز كشورمان تبريك مي گويم و برايشان آرزوي موفقيت و سربلندي در تمامي ابعاد زندگي دارم.
28 :تعداد بازدید
1396/10/07 :تاریخ به روز رسانی
آب و هوا
اوقات شرعی
ما به شما نزدیکیم!
امکان ارتباط از طریق این سایت امکان پذیر است. خواهشمند است نظرات ، پیشنهادات و انتقادات خود را جهت ارائه هر چه بهتر خدمات و رفع مشکلات شهر ، از طریق لینک زیر به این شهرداری ارسال فرمایید
City
Temp
بیشینه
HightTemp
کمینه
LowTemp
طلوع آفتاب
SunRiseTime
غروب آفتاب
SunSetTime
کلیه حقوق سایت متعلق به شهرداری لاهیجان می باشد.
تعداد بازدید امروز 8
تعداد بازدید دیروز 106
تعداد کل بازدید 277590
کاربران بر خط 0
0
شهرداری لاهیجان
Powered by DorsaPortal