۱۳۹۸ دوشنبه ۵ فروردين
شهرداری لاهیجانصفحه اصلی
 
اخبار
کاشت نهال درخت توسط شهردار لاهیجان در آسایشگاه سالمندان
کاشت نهال درخت توسط شهردار لاهیجان در آسایشگاه سالمندان
شهردار لاهیجان با حضور در آسایشگاه سالمندان این شهر نهال درخت کاشت.
به گزارش اداره ارتباطات و امور بین الملل شهرداری لاهیجان،مسعود کاظمی در مراسمی با حضور اعضای بنیاد فرهنگی ورزشی شادی که در آسایشگاه سالمندان لاهیجان برگزار شد نهال درخت کاشت.
وی در این مراسم گفت: در ایام ولادت با سعادت حضرت فاطمه زهرا (س) و روز زن قرار داریم و جای دارد روز مادر را به مادران همیشه بزرگوار تبریک عرض نمایم.
شهردار لاهیجان افزود: روز درختکاری و هفته منابع طبیعی فرصتی است برای توجه به محیط زیست و افزایش سرانه فضای سبز و کاشت نهال درخت تا اهمیت هوای پاک و زمین پاک را بار دیگر مورد تاکید قرار دهیم و برنامه های توسعه شهری را بر مبنای توجه به محیط زیست اجرا کنیم.
کاظمی اضافه کرد: شهرداری و شورای اسلامی شهر با همکاری باشگاه کوهنوردی باران به مناسبت هفته منابع طبیعی در روز شنبه 19 اسفند در برنامه ای با عنوان هشت محل، هشت بهشت اقدام به کاشت نهال درخت در محلات سطح شهر لاهیجان خواهند کرد و از علاقمندان محیط زیست دعوت می کنم در آن مراسم حضور یابند.
 
 
 
 
 
 
 
31 :تعداد بازدید
1396/12/15 :تاریخ به روز رسانی
آب و هوا
اوقات شرعی
ما به شما نزدیکیم!
امکان ارتباط از طریق این سایت امکان پذیر است. خواهشمند است نظرات ، پیشنهادات و انتقادات خود را جهت ارائه هر چه بهتر خدمات و رفع مشکلات شهر ، از طریق لینک زیر به این شهرداری ارسال فرمایید
City
Temp
بیشینه
HightTemp
کمینه
LowTemp
طلوع آفتاب
SunRiseTime
غروب آفتاب
SunSetTime
کلیه حقوق سایت متعلق به شهرداری لاهیجان می باشد.
تعداد بازدید امروز 0
تعداد بازدید دیروز 147
تعداد کل بازدید 288627
کاربران بر خط 0
0
شهرداری لاهیجان
Powered by DorsaPortal