۱۳۹۸ دوشنبه ۵ فروردين
شهرداری لاهیجانصفحه اصلی
 
اخبار
نهال توت در هشت محل قدیمی لاهیجان کاشته شد
نهال توت در هشت محل قدیمی لاهیجان کاشته شد  

همزمان با هفته منابع طبیعی و روز درختکاری، شهرداری لاهیجان و شورای اسلامی شهر با همکاری باشگاه کوه نوردی باران در برنامه ای با عنوان هشت محل، هشت بهشت به کاشت نهال توت در محله های شهر لاهیجان پرداختند.
به گزارش اداره ارتباطات و امور بین الملل شهرداری لاهیجان، مسعود کاظمی، شهردار لاهیجان در این مراسم گفت: به مناسبت روز درختکاری و برای وجه تسمیه شهر لاهیجان که شهر ابریشم است، به کاشت درختان توت در محلات اصیل و قدیمی شهر لاهیجان اقدام کردیم تا میراثی برای نسل های آینده بجا بماند.
وی افزود: با توجه به منویات مقام معظم رهبری که از درختان مثمر جهت مصارف عمومی استفاده شود، به این امر پرداختیم و ان شاءالله در آینده در سطح شهر از کاشت درختان میوه بیشتر استفاده خواهیم کرد.
این برنامه با حضور شهردار، رییس و اعضای شورای اسلامی شهر، نماینده مردم لاهیجان وسیاهکل در مجلس شورای اسلامی، هیات های امنای محلات، اعضای باشگاه کوه نوردی باران با همکاری واحد های مختلف شهرداری برگزار شد.
حضور  هشت دوچرخه سوار برای حمل نهال درخت به محلات از مسیر سنتی حرکت دسته جات مذهبی و حرکت از یک محل به هفت محل دیگر از برنامه های جالب توجه در این مراسم بود.
 
 
 
 
33 :تعداد بازدید
1396/12/19 :تاریخ به روز رسانی
آب و هوا
اوقات شرعی
ما به شما نزدیکیم!
امکان ارتباط از طریق این سایت امکان پذیر است. خواهشمند است نظرات ، پیشنهادات و انتقادات خود را جهت ارائه هر چه بهتر خدمات و رفع مشکلات شهر ، از طریق لینک زیر به این شهرداری ارسال فرمایید
City
Temp
بیشینه
HightTemp
کمینه
LowTemp
طلوع آفتاب
SunRiseTime
غروب آفتاب
SunSetTime
کلیه حقوق سایت متعلق به شهرداری لاهیجان می باشد.
تعداد بازدید امروز 0
تعداد بازدید دیروز 147
تعداد کل بازدید 288627
کاربران بر خط 0
0
شهرداری لاهیجان
Powered by DorsaPortal