۱۳۹۸ دوشنبه ۵ فروردين
شهرداری لاهیجانصفحه اصلی
 
اخبار
فرماندار لاهیجان از عملکرد مدیریت شهری در نوروز امسال قدردانی کرد
فرماندار لاهیجان از عملکرد مدیریت شهری در نوروز امسال قدردانی کرد
فرماندار لاهیجان از عملکرد شهرداری و شورای اسلامی شهر لاهیجان در میزبانی مطلوب از مسافران قدردانی کرد.
به گزارش اداره ارتباطات و امور بین الملل شهرداری لاهیجان، امیر جانبازی در دیدار نوروزی با شهردار و اعضای شورای شهر که در دفتر شهردار لاهیجان برگزار شد،گفت: وظیفه دارم از زحمات مدیریت شهری در فراهم کردن شرایط مطلوب برای میزبانی از مسافران قدردانی کنم.
وی اضافه کرد: زحمات زیادی توسط شهرداری در این ایام کشیده شده که قابل تقدیر ویژه می باشد و در جلسه شورای اداری نیز قدردانی خود را اعلام خواهم کرد.
مسعود کاظمی شهردار لاهیجان نیز با قدردانی از حمایت های اعضای شورای شهر، گزارشی از فعالیت های فرهنگی شهرداری و فراهم نمودن تمهیدات لازم برای میزبانی از مسافران ارائه کرد.
وی گفت: امسال با اجرای پروژه های عمرانی و تفریحی و توجه ویژه به پسماند شهری و اجرای طرح های گردشگری با پشتیبانی اعضای شورای شهر برای توسعه شهر لاهیجان تلاش خواهیم کرد.
رییس و اعضای شورای شهر نیز در این دیدار از حمایت های فرماندار و تلاش های شهردار و حمایت های دکتر سالاری استاندار گیلان برای اجرای برنامه های توسعه شهری لاهیجان قدردانی کردند.
لازم به ذکر است؛ فرمانده سپاه ناحیه لاهیجان، فرمانده انتظامی شهرستان و معاون سیاسی فرماندار لاهیجان نیز در این دیدار نوروزی حضور داشتند.
 
 
 
 
 
 
 
 
29 :تعداد بازدید
1397/01/15 :تاریخ به روز رسانی
آب و هوا
اوقات شرعی
ما به شما نزدیکیم!
امکان ارتباط از طریق این سایت امکان پذیر است. خواهشمند است نظرات ، پیشنهادات و انتقادات خود را جهت ارائه هر چه بهتر خدمات و رفع مشکلات شهر ، از طریق لینک زیر به این شهرداری ارسال فرمایید
City
Temp
بیشینه
HightTemp
کمینه
LowTemp
طلوع آفتاب
SunRiseTime
غروب آفتاب
SunSetTime
کلیه حقوق سایت متعلق به شهرداری لاهیجان می باشد.
تعداد بازدید امروز 0
تعداد بازدید دیروز 147
تعداد کل بازدید 288627
کاربران بر خط 0
0
شهرداری لاهیجان
Powered by DorsaPortal