۱۳۹۸ دوشنبه ۵ فروردين
شهرداری لاهیجانصفحه اصلی
 
اخبار
مدیریت پسماند از برنامه های مهم شهرداریها است
مدیریت پسماند از برنامه های مهم شهرداریها است
شهردار لاهیجان گفت: مدیریت پسماند از برنامه های مهم همه شهرداریها است.
به گزارش اداره ارتباطات و امور بین الملل شهرداری لاهیجان، مسعود کاظمی در اولین سمینار تخصصی شهرداران استان گیلان در آستارا افزود: نوسازی ماشین آلات جمع آوری زباله از نیازهای شهرداری های کوچک است و از سازمان شهرداریها و دهیاری های کشور انتظار داریم همچنان که به خرید و توزیع منمرکز ماشین آلات و تجهیزات اقدام می کند در زمینه تاسیسات کمپوست و زباله سوز نیز رفتار مشابهی دشته باشد.
وی اضافه کرد: الحمدالله امسال رویکرد دولت محترم پیش بینی و تخصیص اعتبارات ملی در بحث پسماند با اولویت شمال کشور است.
وی با اظهار امیدواری مبنی بر اینکه طرح جامع مدیریت پسماند کشور اجرا شود گفت: شهرداریها با تهیه و تصویب طرح جامع پسماند شهرها ، آماده ی حرکت جدی در این زمینه هستندو دیگر دستگاه ها هم می بایست در این زمینه همکاری نمایند. توجه به آموزش شهروندان ،مدیران و کارکنان ، هماهنگی بین دستگاه های اجرایی با شهرداریها، اجرای مدیریت واحد شهری ، توجه به بحث درآمد پایدار شهرداریها، عدم موازی کاری دستگاه ها و صنوف با شهرداریها،از دیگر مواردی بود که مسعود کاظمی شهردار لاهیجان در این سمینار بیان کرد.
شهردار لاهیجان در ادامه صحبت های خود گفت: از توجه دکتر سالاری، استاندار گیلان بعنوان نماینده عالی دولت و همچنین معاون عمرانی استاندار و مدیر کل امور شهری برای توجه به شهرداریهای استان قدردانی می نمایم.
32 :تعداد بازدید
1397/02/23 :تاریخ به روز رسانی
آب و هوا
اوقات شرعی
ما به شما نزدیکیم!
امکان ارتباط از طریق این سایت امکان پذیر است. خواهشمند است نظرات ، پیشنهادات و انتقادات خود را جهت ارائه هر چه بهتر خدمات و رفع مشکلات شهر ، از طریق لینک زیر به این شهرداری ارسال فرمایید
City
Temp
بیشینه
HightTemp
کمینه
LowTemp
طلوع آفتاب
SunRiseTime
غروب آفتاب
SunSetTime
کلیه حقوق سایت متعلق به شهرداری لاهیجان می باشد.
تعداد بازدید امروز 0
تعداد بازدید دیروز 147
تعداد کل بازدید 288627
کاربران بر خط 0
0
شهرداری لاهیجان
Powered by DorsaPortal