۱۳۹۸ دوشنبه ۵ فروردين
شهرداری لاهیجانصفحه اصلی
 
اخبار
لاهیجان با غنای فرهنگی اش باید پایتخت جهان اسلام باشد

لاهیجان با غنای فرهنگی اش باید پایتخت جهان اسلام باشد

شهردار لاهیجان گفت: غنای فرهنگی لاهیجان به اندازه ای است که باید پایتختت فرهنگی جهان اسلام باشیم.

به گزارش اداره ارتباطات و امور بین الملل شهرداری لاهیجان ، مسعود کاظمی در جشنواره کارناوال تبریز 2018 که در حاشیه استخر لاهیجان برگزار شد،افزود : برگزاری تبریز2018نشانگر برنامه محور است که این شهر به عنوان پایتخت گردشگری کشورهای اسلامی در سال 2018 انتخاب شده است.

وی گفت:ما تلاش میکنیم شهر لاهیجان به عنوان شهر نشاط و شادی در کنار اقتصاد محوری باشد

شهردار لاهیجان افزود:اگر مجموعه شورا و شهرداری برای اجرای تکالیف خود تلاش می کنند نشانه دغدغه محور بودن است که با برنامه ورود کرده است.

کاظمی اضافه کرد تمام تلاش خودرا برای شادابی و نشاط و جلب رضایت مردم انجام خواهیم داد تا کارنامه ما با مشارکت و کمک مردم نمره قبولی بگیرد.

وی با ببیان اینکه جشن های فرهنگی در روزه های پنج شنبه و جمعه در شهر لاهیجان همزمان با طرح شب های روشن برگزار خواهد شد، گفت:شهر لاهیجان میزبان مهربانی ها،خوبی ها و شادی ها است.

شهردار لاهیجان افزود:غنای فرهنگی لاهیجان به اندازه ایی است که میتوان کتاب های متعددی در مورد آن نوشت.

وی خطاب به شهروندان که از این برنامه استقبال زیادی کرده بودند گفت:هر کدام از شما عزیزان افتخارات لاهیجان هستید و زمانی که خندان بودن و شادی شمارا می بینم با شما عهدی می بندم فعالیت خود را چند صد برابر خواهم کرد.

سخنرانی رضا علیزاده مدیر کل میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری اجرای برنامه های آیینی استان های آذربایجان شرقی و غربی ،موسیقی آذربایجان ،کارناوال معرفی صنایع دستی و سوغات آذربایجان اجرای گروه موسیقی دیلمون به سرپرستی محمود فرضی نژاد ،مسابقه حضوری به همراه اجرای گروه موزیک شهرداری لاهیجان و غرفه صنایع دستی گیلان به همراه پخش زنده اذان مغرب از برنامه های جشن تبریز 2018در شهر لاهیجان بود.

فرماندار لاهیجان ،معاون امور عمرانی و برنامه ریزی ،شهردار و اعضای شورای اسلام شهر و مدیر کل میراث فرهنگی ،صنایع دستی و گردشگری به همرا بیش از 2هزار نفراز شهروندان لاهیجان نظاره گر این برنامه بودند که تا نیمه شب در حشیه استخر لاهیجان برگزار شد.

لازم بذکر است این برنامه با حضور گروه کارناوال تبریز 2018 با مشارکت میراث فرهنگی،صنایع دستی ،فرمانداری ،شهرداری و شورا اسلامی شهر لاهیجان برگزار شد.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
50 :تعداد بازدید
1397/02/25 :تاریخ به روز رسانی
آب و هوا
اوقات شرعی
ما به شما نزدیکیم!
امکان ارتباط از طریق این سایت امکان پذیر است. خواهشمند است نظرات ، پیشنهادات و انتقادات خود را جهت ارائه هر چه بهتر خدمات و رفع مشکلات شهر ، از طریق لینک زیر به این شهرداری ارسال فرمایید
City
Temp
بیشینه
HightTemp
کمینه
LowTemp
طلوع آفتاب
SunRiseTime
غروب آفتاب
SunSetTime
کلیه حقوق سایت متعلق به شهرداری لاهیجان می باشد.
تعداد بازدید امروز 0
تعداد بازدید دیروز 147
تعداد کل بازدید 288627
کاربران بر خط 0
0
شهرداری لاهیجان
Powered by DorsaPortal