۱۳۹۸ شنبه ۳۱ فروردين
شهرداری لاهیجانصفحه اصلی
 
اخبار
بیش از 15 هزار نفر مسابقه ایران و پرتغال را در لاهیجان تماشا کردند
بیش از 15 هزار نفر مسابقه ایران و پرتغال را در لاهیجان تماشا کردند
با برنامه ریزی شورای اسلامی شهر و شهرداری لاهیجان، بیش از 15 هزار نفر مسابقه تیم های ملی ایران و پرتغال را در بلوار خلیج فارس در حاشیه استخر لاهیجان تماشا کردند.
به گزارش اداره ارتباطات و اموربین الملل شهرداری لاهیجان، در این مسابقه نیز مسئولان ارشد شهرستان در کنار مردم به تماشای دیدار تیم ملی نشستند.
مسعود کاظمی شهردار لاهیجان در این مراسم گفت: پس از پخش مسابقه نخست تیم ملی، نظم و آرامش مردم لاهیجان باعث شد این شهر به عنوان یک الگو در سطح کشور مطرح و معرفی شود.
وی گفت: با درخواست شهرداری و طی تشریفات قانونی این درخواست از سوی فرماندار لاهیجان به استاندار معزز گیلان تقدیم شد که در کمتر از چند ساعت مورد پذیرش قرار گرفت.
وی گفت: جای دارد از مردم فهیم لاهیجان که با نظم دیدار نخست را تماشا کردند و برای این بازی نیز در فضای مجازی از مدیریت شهری تقاضای پخش داشتند قدردانی کنم.
کاظمی اضافه کرد: از زحمات فرماندار، اعضای شورای تآمین، اعضای شورای شهر و تلاش کارکنان شهرداری برای برگزاری این برنامه تشکر می کنم.
وی گفت: شهرداری لاهیجان برای نشاط شهروندان به اجرای برنامه ها و جشنواره های مختلف فرهنگی و هنری اقدام خواهد کرد تا شهروندان از خادمان خود در مدیریت شهری رضایت داشته باشند.
امام جمعه، فرماندار، دادستان، فرمانده نیروی انتظامی، فرمانده سپاه، رییس و اعضای شورای شهر ، اعضای شورای تأمین، جمعی از مدیران ادارات به همراه بیش از 15 هزار نفر مسابقه ایران و پرتغال را از نمایشگر 40 متر مربعی در بلوار خلیج فارس لاهیجان تماشا کردند.
61 :تعداد بازدید
1397/04/05 :تاریخ به روز رسانی
آب و هوا
اوقات شرعی
ما به شما نزدیکیم!
امکان ارتباط از طریق این سایت امکان پذیر است. خواهشمند است نظرات ، پیشنهادات و انتقادات خود را جهت ارائه هر چه بهتر خدمات و رفع مشکلات شهر ، از طریق لینک زیر به این شهرداری ارسال فرمایید
City
Temp
بیشینه
HightTemp
کمینه
LowTemp
طلوع آفتاب
SunRiseTime
غروب آفتاب
SunSetTime
کلیه حقوق سایت متعلق به شهرداری لاهیجان می باشد.
تعداد بازدید امروز 91
تعداد بازدید دیروز 96
تعداد کل بازدید 291480
کاربران بر خط 0
0
شهرداری لاهیجان
Powered by DorsaPortal