۱۳۹۸ شنبه ۳۱ فروردين
شهرداری لاهیجانصفحه اصلی
 
اخبار
کاظمی شهردار لاهیجان : جزیره لاهیجان حق واقعی شهروندان است
کاظمی شهردار لاهیجان :
جزیره لاهیجان حق واقعی شهروندان است
شهردار لاهیجان گفت: جزیره و استخر لاهیجان حق واقعی شهروندان است.
به گزارش اداره ارتباطات و امور بین الملل شهرداری لاهیجان، مسعود کاظمی در گفت و گویی افزود: پس از صدور رأی دادگاه تجدید نظر که در تاریخ 10 شهریور به وکیل این پرونده ابلاغ شد بر خود لازم دیدم از حمایت اعضای شورای اسلامی شهر و صبوری مردم لاهیجان برای پیگیری این پرونده مهم قدردانی کنم.
وی اضافه کرد: این پرونده سالها در محاکم در حال پیگیری بود که در دوره پنجم شورای شهر و حضور اینجانب به عنوان شهردار با تشکیل جلسات متعدد با حضور کارشناسان و پیگیری های لازم موفق شدیم با دریافت حکم قانونی نسبت به باز پس گیری جزیره استخر اقدام کنیم.
کاظمی افزود: اعضای شورای اسلامی شهر همواره دغدغه داشتند که این مسأله حل شود و اینجانب هم در زمان قبول مسئولیت شهرداری قول دادم پیگیر بازگرداندن جزیره به مردم لاهیجان باشم که با حمایت اعضای شورای شهر و استاندار محترم و مسئولان شهرستان این مهم اتفاق افتاد.
شهردار لاهیجان با قدردانی از توجه ویژه دکتر سالاری استاندار گیلان اظهار کرد: استاندار پرتلاش گیلان همواره یکی از حامیان بازپس گیری جزیره بود و حتی قول داد مبلغ 35 میلیارد ریال برای این کار اختصاص دهد.
کاظمی افزود: همچنین جای دارد از مدیریت شهری و اعضای شوراهای قبلی هم بابت پیگیری در مورد این پرونده تقدیر نمایم .
وی گفت: مردم لاهیجان لایق بهترین ها هستند و ما به عنوان خادمان این مردم وظیفه داریم در خدمت ولی نعمتان خود باشیم و شهر لاهیجان با برنامه ریزی ها صورت گرفته به زودی شاهد ارتقای خدمات دهی به شهروندان و مسافران خواهد بود.
شهردار لاهیجان افزود: ما با عمل به وعده های داده شده برای ترسیم شهری زیبا و آباد همه تلاش خود را بکارخواهیم بست و شهروندان شاهد خواهند بود که تیم مدیریت شهری بدون پرداختن به حاشیه ها فقط و فقط به مردم و توسعه شهر لاهیجان فکر می کند.
50 :تعداد بازدید
1397/06/13 :تاریخ به روز رسانی
آب و هوا
اوقات شرعی
ما به شما نزدیکیم!
امکان ارتباط از طریق این سایت امکان پذیر است. خواهشمند است نظرات ، پیشنهادات و انتقادات خود را جهت ارائه هر چه بهتر خدمات و رفع مشکلات شهر ، از طریق لینک زیر به این شهرداری ارسال فرمایید
City
Temp
بیشینه
HightTemp
کمینه
LowTemp
طلوع آفتاب
SunRiseTime
غروب آفتاب
SunSetTime
کلیه حقوق سایت متعلق به شهرداری لاهیجان می باشد.
تعداد بازدید امروز 91
تعداد بازدید دیروز 96
تعداد کل بازدید 291480
کاربران بر خط 0
0
شهرداری لاهیجان
Powered by DorsaPortal