۱۳۹۸ شنبه ۳۱ فروردين
شهرداری لاهیجانصفحه اصلی
 
اخبار
اداره ارتباطات شهرداری لاهیجان در نخستین جایزه ملی آرمان برتر تجلیل شد

اداره ارتباطات شهرداری لاهیجان در نخستین جایزه ملی آرمان برتر تجلیل شد

اداره ارتباطات و امور بین الملل شهرداری لاهیجان به عنوان برگزیده نخستین جایزه ملی آرمان برتر در تهران تجلیل شد.

در این جشنواره از شاهین جهانگیری بلورچیان رییس اداره ارتباطات و امور بین الملل شهرداری لاهیجان به دلیل کسب عناوین برتر کشوری و استانی در حوزه روابط عمومی و رسانه تجلیل شد و تندیس نخستین جایزه ملی آرمان برتر به وی اهدا شد.

کسب عنوان برترین روابط عمومی در زمینه اطلاع رسانی در نخستین جشنواره شهرداری های کشور در مشهد، کسب عنوان برترین مدیر روابط عمومی در نخستین جشنواره روابط عمومی دستگاههای اجرایی استان گیلان، کسب عنوان برتر در جشنواره مطبوعات فجر استان گیلان، کسب چند عنوان برتر در نمایشگاههای کشور از جمله دلایل انتخاب شاهین جهانگیری بلورچیان به عنوان برگزیده جشنواره آرمان برتر می باشد.

همچنین در این جشنواره از مهدیه رجب پور نیکو کارشناس روابط عمومی شهرداری لاهیجان به دلیل حضور موثر و فعال در حوزه روابط عمومی و حضور بیش از 10 سال در این عرصه و موفقیت های کسب شده،  با اهدای تندیس برگزیده جایزه ملی آرمان برتر تجلیل شد.

نخستین جشنواره جایزه ملی آرمان برتر در حوزه ارتباطات، روابط‌عمومی، رسانه و تبلیغات با همکاری جامعه نوین روابط‌عمومی ایران، ماهنامه دیدگاه هنر، دبیرخانه دائمی جشنواره ایران 1404 راه‌اندازی شد.

در این رویداد به برترین مدیران ارزش آفرین که مستندات و اقدامات مثبت و موفق مجموعه خود را به دبیرخانه جشنواره ارسال کرده یا برای نخستین بار فعالیت ارزشمندی را پایه گذاری نموده‌اند، پس از ارزشیابی هیئت داوران و کسب امتیاز، تندیس ویژه ملی آرمان برتر و لوح برتر اعطا شد.

 

57 :تعداد بازدید
1397/06/15 :تاریخ به روز رسانی
آب و هوا
اوقات شرعی
ما به شما نزدیکیم!
امکان ارتباط از طریق این سایت امکان پذیر است. خواهشمند است نظرات ، پیشنهادات و انتقادات خود را جهت ارائه هر چه بهتر خدمات و رفع مشکلات شهر ، از طریق لینک زیر به این شهرداری ارسال فرمایید
City
Temp
بیشینه
HightTemp
کمینه
LowTemp
طلوع آفتاب
SunRiseTime
غروب آفتاب
SunSetTime
کلیه حقوق سایت متعلق به شهرداری لاهیجان می باشد.
تعداد بازدید امروز 93
تعداد بازدید دیروز 96
تعداد کل بازدید 291482
کاربران بر خط 0
0
شهرداری لاهیجان
Powered by DorsaPortal