۱۳۹۸ سه شنبه ۲۵ تير
شهرداری لاهیجانصفحه اصلی
 
اخبار
شهردار لاهیجان از همکاری مردم با ستاد بحران شهری قدردانی کرد
شهردار لاهیجان از همکاری مردم با ستاد بحران شهری قدردانی کرد
شهردار لاهیجان گفت: از همکاری مردم با ستاد مدیریت بحران شهری به دلیل توجه به توصیه های ایمنی قدردانی می کنم.
به گزارش اداره ارتباطات و امور بین الملل شهرداری لاهیجان، مسعود کاظمی در گفت و گویی افزود: بارش شدید باران این رحمت الهی که از صبح روز جمعه در شهر لاهیجان آغاز شده با توجه به شدت باران در دقایق و ساعت های مختلف تاکنون حدود 100میلی متر باران باریده که با توجه به آمادگی قبلی ستاد بحران شهرداری و برگزاری جلسات متعدد خوشبختانه وضعیت در شهر لاهیجان هم اکنون عادی است.
وی با بیان اینکه تعداد 350 نیروی واحدهای مختلف شهرداری در اکیپ های ستاد مدیریت بحران در سطح شهر و بین همشهریان حضور دارند تا نسبت به رفع مشکلات و آبگرفتگی برخی معابر اقدام کنند، افزود: همکاران من در ستاد بحران شهرداری از هفته قبل ابتدا نسبت به شاخه زنی و هرس درختان اقدام کرده و با جمع آوری برگ درختان و باز کردن دریچه های خروجی آب و نصب علائم هشدار و لایروبی انهار و رودخانه ها آماده مقابله با بارش شدید باران بودند.
کاظمی اضافه کرد: کلیه دستگاههای مکانیکی و لجستیکی همه در محورهای پیش بینی شده با توجه به تعیین تکالیف مرتبط به همراه نیروهای ستاد بحران برای خدمت رسانی در سطح شهر حاضر هستند و اعضای شورای اسلامی شهر و مسئولان اجرایی و اعضای تامین شهرستان هم ناظر و همراه بر عملکرد خادمان مردم در شهرداری هستند.
وی گفت: با توجه به اعلام سازمان هواشناسی مجموعه همکاران شهرداری امشب تا صبح به مانند سوابق پیشین آماده باش بوده و در خدمت شهروندان هستند.
شهردار لاهیجان افزود: جای دارد از همکاری شهروندان فهیم لاهیجان که به هشدارها و توصیه های ایمنی شهرداری توجه کردند و از پارک خودروها در کنار خیابان و زیر درختان خوداری کرده و با نیروهای شهرداری همکاری داشتند تشکر کنم.
وی اضافه کرد: همچنین قدردانی میکنم از همکاران پر تلاش و زحمتکش شهرداری که از شب قبل آماده حضور در عرصه کار و تلاش بودند و امروز با حضور خود باعث شدند با این میزان بارش، خساراتی در شهر لاهیجان نداشته باشیم.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
64 :تعداد بازدید
1397/07/14 :تاریخ به روز رسانی
آب و هوا
اوقات شرعی
ما به شما نزدیکیم!
امکان ارتباط از طریق این سایت امکان پذیر است. خواهشمند است نظرات ، پیشنهادات و انتقادات خود را جهت ارائه هر چه بهتر خدمات و رفع مشکلات شهر ، از طریق لینک زیر به این شهرداری ارسال فرمایید
City
Temp
بیشینه
HightTemp
کمینه
LowTemp
طلوع آفتاب
SunRiseTime
غروب آفتاب
SunSetTime
کلیه حقوق سایت متعلق به شهرداری لاهیجان می باشد.
تعداد بازدید امروز 13
تعداد بازدید دیروز 121
تعداد کل بازدید 298918
کاربران بر خط 0
0
شهرداری لاهیجان
Powered by DorsaPortal