۱۳۹۸ شنبه ۲۶ مرداد
شهرداری لاهیجانصفحه اصلی
 
اخبار
مراسم گرامیداشت هفته بسیج در شهرداری لاهیجان برگزارشد
به مناسبت هفته بسیج و همزمان با هفته وحدت و میلاد رسول اکرم (ص) و امام جعفر صادق(ع) مراسمی در شهرداری لاهیجان برگزار شد.
به گزارش اداره ارتباطات وامور بین الملل شهرداری لاهیجان، نشست بصیرتی هفته بسیج با حضور، اعضای شورای اسلامی شهر، مدیر کل بنیاد حفظ آثار و ارزشهای دفاع مقدس استان گیلان ، فرمانده سپاه شهرستان و فرمانده بسیج اداری و کارگری و مدیران وکارکنان شهرداری در نمازخانه شهرداری لاهیجان برگزار شد.
جواد نجارتمیزکار سخنگوی شورای اسلامی شهر در این مراسم ضمن تبریک هفته وحدت ومیلاد با سعات پیامبر اکرم( ص) براهمیت نقش بسیج در جامعه تاکیدو از تلاش های بسیجیان قدردانی کرد
سرهنگ عباس بایرامی مدیر کل حفظ آثار و ارزشهای دفاع مقدس در این مراسم ضمن تبریک هفته وحدت و میلاد پیامبر اکرم( ص) و امام جعفر صادق( ع) فرا رسیدن هفته بسیج ویاد و خاطره شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی، دفاع مقدس، مدافعان حرم و شهداب امنیت را گرامی داشت و از نقش بسیجیان در همه عرصه ها تجلیل کرد.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
49 :تعداد بازدید
1397/09/03 :تاریخ به روز رسانی
آب و هوا
اوقات شرعی
ما به شما نزدیکیم!
امکان ارتباط از طریق این سایت امکان پذیر است. خواهشمند است نظرات ، پیشنهادات و انتقادات خود را جهت ارائه هر چه بهتر خدمات و رفع مشکلات شهر ، از طریق لینک زیر به این شهرداری ارسال فرمایید
City
Temp
بیشینه
HightTemp
کمینه
LowTemp
طلوع آفتاب
SunRiseTime
غروب آفتاب
SunSetTime
کلیه حقوق سایت متعلق به شهرداری لاهیجان می باشد.
تعداد بازدید امروز 33
تعداد بازدید دیروز 72
تعداد کل بازدید 301896
کاربران بر خط 0
0
شهرداری لاهیجان
Powered by DorsaPortal