۱۳۹۸ سه شنبه ۴ تير
شهرداری لاهیجانصفحه اصلی
 
اخبار
همزمان با هفته حمل و نقل با حضور شهردار و اعضای شورای شهر صورت گرفت خرید زمین برای احداث پارکینگ شهری در لاهیجان
همزمان با هفته حمل و نقل با حضور شهردار و اعضای شورای شهر صورت گرفت
خرید زمین برای احداث پارکینگ شهری در لاهیجان
با حضور شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر لاهیجان، یک قطعه زمین خریداری و برای بهره برداری به مجموعه پارکینگ امیر مومن افزوده شد.
به گزارش اداره ارتباطات و امور بین الملل شهرداری لاهیجان، مسعودکاظمی شهردار لاهیجان در این مراسم گفت: لاهیجان یکی از شهرهای گردشگری کشور می باشد که همه ساله میزبان مسافران بسیاری از نقاط مختلف کشور و گردشگران خارجی بوده که در زمان حضور مسافر جمعیت این شهر افزایش یافته و باعث کندی عبور و مرور شده و شهروندان و مسافران برای خرید به نقاط مرکزی شهر مراجعه می نمایند و وجود پارکینگ در این مناطق از دغدغه مردم خواهد کاست.
وی اضافه کرد: از زمان پذیرفتن مسولیت شهرداری لاهیجان توجه به بحث طرح جامع ترافیک شهر لاهیجان را در دستور کار قرار دادیم و مذاکرات جذب سرمایه گذار برای احداث پارکینگ طبقاتی و افزایش مساحت پارکینگ ها در دستور کار قرار گرفت.
کاظمی افزود: توجه به افزایش مساحت پارکینگ ها یکی از دغدغه های اعضای شورای شهر بوده و در چند ماه گذشته ضمن مذاکرات برای خرید زمین در کوچه امیر مومن، این زمین به مساحت 1382 متر مربع به مبلغ 25 میلیارد ریال خریداری شد و با توجه به مجاورت با پارکینگ امیرمومن در خیابان امام خمینی پس از آماده سازی به این پارکینگ افزوده خواهد شد.
شهردار لاهیجان اضافه کرد: هدف ما در تیم مدیریت شهری اجرای کارهای زیربنایی برای افزایش زیرساخت های شهری می باشد تا لاهیجان به عنوان شهری گردشگری با آمادگی به میزبانی مسافران برود.
وی گفت: تمام سعی ما جلب رضایت مردم می باشد و از هیچ کوششی برای توسعه و آبادانی شهر لاهیجان دریغ نخواهیم کرد.
لازم بذکر است در این مراسم شهردار، رییس و اعضای شورای اسلامی شهر و مدیران شهردار و جمعی ازشهروندان حضور داشتند.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
49 :تعداد بازدید
1397/10/02 :تاریخ به روز رسانی
آب و هوا
اوقات شرعی
ما به شما نزدیکیم!
امکان ارتباط از طریق این سایت امکان پذیر است. خواهشمند است نظرات ، پیشنهادات و انتقادات خود را جهت ارائه هر چه بهتر خدمات و رفع مشکلات شهر ، از طریق لینک زیر به این شهرداری ارسال فرمایید
City
Temp
بیشینه
HightTemp
کمینه
LowTemp
طلوع آفتاب
SunRiseTime
غروب آفتاب
SunSetTime
کلیه حقوق سایت متعلق به شهرداری لاهیجان می باشد.
تعداد بازدید امروز 44
تعداد بازدید دیروز 66
تعداد کل بازدید 297258
کاربران بر خط 1
0
شهرداری لاهیجان
Powered by DorsaPortal