۱۳۹۸ سه شنبه ۴ تير
شهرداری لاهیجانصفحه اصلی
 
اخبار
پایانه هوشمند مسافربری شهرداری لاهیجان ، آماده میزبانی از مسافران است
پایانه هوشمند مسافربری شهرداری لاهیجان ، آماده میزبانی از مسافران است
مسئول پایانه مسافربری شهرداری لاهیجان گفت: پایانه هوشمند مسافربری شهرداری لاهیجان آماده میزبانی از مسافران می باشد.
به گزارش اداره ارتباطات و اموربین الملل شهرداری لاهیجان، علی ابراهیم نژاد در گفت و گویی افزود: ایجاد تحول در زیربخش حمل و نقل جاده ای جز با بکارگیری فناوریهای نوین و سامانه های حمل و نقل هوشمند امکانپذیر نبوده و در این راستا و به منظور کاهش زمان و هزینه، استفاده از تجارب مدیریت سیستمی موفق سایر کشورها در اجرای طرح های شناسایی و معرفی جدیدترین سامانه های حمل و نقل هوشمند و مشارکت بخش های دولتی و خصوصی در اجرای طرح ها ضرروت دارد.
وی اضافه کرد: با توجه به سرعت تغییر و تحولات قرن اخیر و استفاده روزافزون از فنآوری های نوین در عرصه های مختلف، برای حفظ جایگاه حمل و نقل و ارتقای مستمر سطح خدمات، نظارت مؤثر و بهبود مدیریت آن، ترویج استفاده از سامانه هایی پیشرفته و نوین ویژه این زیربخش ضروری است.
ابراهیم نژاد گفت: با توجه به اهمیت بالای حمل و نقل جاده ای، شرکت های مسافربری مستقر در پایانه مسافربری لاهیجان برای ایجاد رقابت سالم و جلوگیری از ورود دلالان در محیط پایانه مسافربری و جهت ارتقاء سطح خدمات و افزایش درآمد خود تصمیم به تغییر ساختار و ایجاد مدلی جدید در صنعت حمل و نقل کشور نمودند که در این مدل تمامی شرکت های تابعه عضوی از یک خانواده بوده و طبق الگوی توافق شده فیمابین، تمامی درآمد ها بین شرکتها تقسیم می شود.
مسئول پایانه مسافربری شهرداری لاهیجان افزود: سرانجام در راستای دستیابی به شعار لاهیجان شهر هوشمند، این پایانه مفتخر شد با ایجاد همبستگی میان شرکت های مسافربری و مشارکت آنان به هوشمندسازی پایانه مسافربری دست یابد و در روز ملی حمل و نقل به صورت رسمی از اولین پایانه مسافربری هوشمند کشور و اتصال مجموعه شرکت های مسافربری لاهیجان به شبکه ملی فروش الکترونیکی و آنلاین بلیط اتوبوس سفر 724 توسط مدیر کل محترم سازمان حمل و نقل و راهداری استان گیلان، شهردار و شورای محترم شهر لاهیجان رو نمایی گردید که این امر توسط مجموعه نرم افزاری و دانش بنیان سفر 724 توسط متخصصین جوان کشور عزیزمان و همکاری شرکت های مسافربری تحقق یافت.
وی در پایان گفت: پایانه هوشمند مسافربری شهرداری لاهیجان آماده خدمات رسانی به مسافران نوروزی می باشد.

54 :تعداد بازدید
1397/12/07 :تاریخ به روز رسانی
آب و هوا
اوقات شرعی
ما به شما نزدیکیم!
امکان ارتباط از طریق این سایت امکان پذیر است. خواهشمند است نظرات ، پیشنهادات و انتقادات خود را جهت ارائه هر چه بهتر خدمات و رفع مشکلات شهر ، از طریق لینک زیر به این شهرداری ارسال فرمایید
City
Temp
بیشینه
HightTemp
کمینه
LowTemp
طلوع آفتاب
SunRiseTime
غروب آفتاب
SunSetTime
کلیه حقوق سایت متعلق به شهرداری لاهیجان می باشد.
تعداد بازدید امروز 44
تعداد بازدید دیروز 66
تعداد کل بازدید 297258
کاربران بر خط 1
0
شهرداری لاهیجان
Powered by DorsaPortal