۱۳۹۹ دوشنبه ۵ خرداد
شهرداری لاهیجانصفحه اصلی
 
اخبار
نخستین دستاورد سفر رییس جمهور به لاهیجان؛ اختصاص بودجه 30 میلیارد تومانی به منظور ساماندهی رودخانه لاهیجان
نخستین دستاورد سفر رییس جمهور به لاهیجان؛
اختصاص بودجه 30 میلیارد تومانی به منظور ساماندهی رودخانه لاهیجان
شهردار لاهیجان با اشاره به سفر اخیر رییس جمهور به این شهر، اظهار داشت: این سفر دستاوردهای بسیاری را برای لاهیجان به همراه داشت.
مسعود کاظمی ضمن تقدیر از نگاه مثبت دولت به روند رو به رشد لاهیجان تصریح کرد: نخستین دستاورد حضور دکتر روحانی در لاهیجان اختصاص بودجه 30 میلیارد تومانی به منظور ساماندهی رودخانه این شهر است.
شهردار لاهیجان با بیان اینکه این شهرداری همواره حفاظت از محیط زیست را اولویت خود می داند بیان داشت: حفاظت از منابع طبیعی، برنامه ریزی برای ساماندهی زباله های شهری، ترویج استفاده از کیسه های پارچه ای و حفظ و توسعه فضای سبز از جمله دغدغه های همیشگی این مجموعه به شمار می رود که نشان از نگاه ویژه به مباحث زیست محیطی دارد.
مسعود کاظمی اختصاص بودجه 30 میلیارد تومانی برای ساماندهی رودخانه لاهیجان را فرصتی تاریخی برای این شهر و استان گیلان برشمرد و افزود: استان گیلان طی سالیان اخیر همواره با مساله آلودگی رودخانه ها مواجه بوده است و رفع این مشکل جز با اراده مدیران شهری، برنامه ریزی صحیح و پیگیری مستمر میسر نخواهد بود.
وی با تاکید بر ضرورت بهره مندی از نظرات کارشناسی، اظهار داشت: مطالعات تخصصی توسط اساتید مجرب دانشگاه آزاد لاهیجان در این زمینه صورت گرفته است و شهرداری لاهیجان با تکیه بر این مطالعات نسبت به ساماندهی نقاط آلوده و خروجی های فاضلاب اقدام خواهد کرد.
شهردار لاهیجان همچنین از پیگیری های دکتر سالاری استاندار گیلان در راستای تخصیص بودجه ساماندهی رودخانه لاهیجان قدردانی کرد و گفت: سفر رییس جمهور به لاهیجان دستاوردهای بسیاری را به همراه داشته است و در آینده نزدیک دیگر دستاوردهای این سفر اطلاع رسانی خواهد شد.
مسعود کاظمی در پایان از حضور رییس جمهور و اعضای هیئت دولت در این شهر تشکر و قدردانی کرد.
30 :تعداد بازدید
1398/02/25 :تاریخ به روز رسانی
آب و هوا
اوقات شرعی
ما به شما نزدیکیم!
امکان ارتباط از طریق این سایت امکان پذیر است. خواهشمند است نظرات ، پیشنهادات و انتقادات خود را جهت ارائه هر چه بهتر خدمات و رفع مشکلات شهر ، از طریق لینک زیر به این شهرداری ارسال فرمایید
City
Temp
بیشینه
HightTemp
کمینه
LowTemp
طلوع آفتاب
SunRiseTime
غروب آفتاب
SunSetTime
کلیه حقوق سایت متعلق به شهرداری لاهیجان می باشد.
تعداد بازدید امروز 55
تعداد بازدید دیروز 74
تعداد کل بازدید 338882
کاربران بر خط 5
0
شهرداری لاهیجان
Powered by DorsaPortal