۱۳۹۸ پنج شنبه ۲۱ آذر
شهرداری لاهیجانصفحه اصلی
 
اخبار
جشنواره تئاتر خیابانی فرصتی برای فرهنگ و اقتصاد لاهیجان است
جشنواره تئاتر خیابانی فرصتی برای فرهنگ و اقتصاد لاهیجان است
رییس شورای اسلامی شهر لاهیجان و دبیر شورای سیاست گذاری تئاتر خیابانی شهروند گفت: جشنواره تئاتر خیابانی شهروند لاهیجان فرصتی برای فرهنگ و هنر و اقتصاد است.
به گزارش روابط عمومی جشنواره تئاتر شهروند لاهیجان، جواد نجار تمیزکار در جلسه هم اندیشی با مدیران صنایع لاهیجان افزود: جشنواره تئاتر خیابانی شهروند لاهیجان با 10 سال برگزاری مستمر یکی از جشنواره های مهم کشور بوده که باعث برجسته شدن افزون تر نام این شهر در جمع اصحاب فرهنگ و هنر و گردشگران در سطح کشور شده است.
وی اضافه کرد: در طول سال های گذشته حضور مهمانانی از دیگر کشورها باعث شد سطح این جشنواره به بین المللی ارتقا یابد و شورای سیاست گذاری جشنواره در نظر دارد در دهه دوم، این رخداد مهم را به صورت بین المللی برگزار کند.
رییس شورای اسلامی شهر لاهیجان اظهار کرد: جشنواره تئاتر خیابانی شهروند فرصتی است تا در زمان حضور هنرمندان سراسر کشور پتانسیل ها و ظرفیت های گردشگری و اقتصادی لاهیجان معرفی شده و هنرمندان به عنوان سفیران شهرمان جاذبه ها و صنایع این شهر را برای هم وطنان عزیزمان مطرح نمایند.
تمیزکار گفت: امسال برنامه های متنوعی برای برپایی جشن 10 سالگی جشنواره تئاتر شهروند تدارک دیده ایم و کارناوال های جشنواره با حضور در محلات شهر لاهیجان حال و هوای شهر را در ایام عید سعید غدیر به فضایی شاد تبدیل خواهند کرد.
وی افزود: دهمین جشنواره تئاتر خیابانی شهروند لاهیجان از 26 مرداد ماه با حضور گروه های نمایشی از سراسر کشور در نقاط مختلف شهر لاهیجان برگزار خواهد شد و در تلاش هستیم از چند گروه خارجی هم به عنوان مهمان در جشنواره امسال دعوت نماییم.
دبیر شورای سیاست گذاری تئاتر خیابانی شهروند گفت: لاهیجان پایتخت چای ایران و شهر کلوچه ها بوده و رستوران های این شهر در طول سال میزبان مسافران و شهروندان زیادی هستند و جشنواره تئاتر فرصتی برای همراهی صاحبان صنایع و مشارکت در برگزاری این جشنواره می باشد.
در این جلسه مدیران صنایع و کارخانجات لاهیجان با قدردانی از شورای اسلامی شهر، شهرداری و دست اندرکاران برگزاری جشنواره تئاتر خیابانی شهروند، آمادگی خود را برای حمایت از این جشنواره اعلام کردند.

28 :تعداد بازدید
1398/05/16 :تاریخ به روز رسانی
آب و هوا
اوقات شرعی
ما به شما نزدیکیم!
امکان ارتباط از طریق این سایت امکان پذیر است. خواهشمند است نظرات ، پیشنهادات و انتقادات خود را جهت ارائه هر چه بهتر خدمات و رفع مشکلات شهر ، از طریق لینک زیر به این شهرداری ارسال فرمایید
City
Temp
بیشینه
HightTemp
کمینه
LowTemp
طلوع آفتاب
SunRiseTime
غروب آفتاب
SunSetTime
کلیه حقوق سایت متعلق به شهرداری لاهیجان می باشد.
تعداد بازدید امروز 14
تعداد بازدید دیروز 59
تعداد کل بازدید 325672
کاربران بر خط 0
0
شهرداری لاهیجان
Powered by DorsaPortal