۱۳۹۸ پنج شنبه ۲۱ آذر
شهرداری لاهیجانصفحه اصلی
 
اخبار
خبرنگاران بهترین و شفاف ترین آینه مسئولین و مردم هستید
 جواد نجار تمیزکار در همایش تجلیل از فعالان عرصه خبری گفت : اگر نقد در حوزه خبرنگاری نباشد ما به بیراهه خواهیم رفت و به عنوان یک انسان با توجه به آموزه های دینی که مومن آیینه مومن است ، اعتقاد داریم شما به عنوان بهترین و شفاف ترین آینه های مسئولین و حتی مردم عادی و عامی هستید، چرا که برای همه آنها سعی می کنید با نگاهی ویژه و نگاهی باز ببینید و به آنها بهترین راهها را پیشنهاد دهید .
وی گفت : خبرنگاران عزیز در این حرفه آسیب پذیرند و مورد توجه قرار نمی گیرند، ولی این عشق است که ما و شما را به عنوان یک خبرنگار روی پای خود نگه داشت، این عشق است که همه ی ناملایمت ها را می بینید و به جان می خرید و خم به ابرو نمی آورید.
به همین دلیل نباید اصلا غصه بخوریم چرا فقط روز خبرنگار؟ چرا روز خبرنگار را فقط تقدیر می کنند؟
رئیس شورای شهر لاهیجان گفت : مهم این است که با جان و دل برای شهر و استان خودمان و برای میهن عزیز اسلامی مان که هزاران شهید داده است خدمت کنیم.
وی گفت : این شماها هستید که در خط مقدم هستید و ما هم وظیفه داریم که این تبادل و این همکاری را داشته باشیم.
تمیزکار گفت : انتظار از شما به عنوان نماینده ای که با رای مردم در اینجا هستم ، این است که ما را نقد کنید و انتظار ما نقد منصفانه است، چون با نقد منصفانه بهتر می توانیم راه را پیدا کنیم اگر واقعا دلمان برای شهر میسوزد و انتظار دارید که به بیراهه نرویم ما را به نقد بکشانید.
وی گفت : من از این تریبون و از این فرصت و از وجود تک تک شما که بسیار هم ارزشمندید استدعا میکنم که ما را به نقد بکشانید. از دستگاههای قضاوتی میخواهم که ما را حتما نظارت ویژه داشته باشند و اما از تهمت ناروا و از اینکه بخواهند بعضیها با گفتن شایعات و با اتهامات سد راه ما باشند، بیزایم و شما نباید اجازه دهید و و بپذیرید این اتفاق بیفتد. بخاطر اینکه فرصت برای خدمت کم است و ما هیچ فرصتی برای خدمتگذاری نداریم.
اگر قرار باشد با حجم حرفی راه ما کند شود و به آرامی حرکت کنیم ضررش به همه مردم می رسد.
ما امروز باید در خدمت مردم باشیم تا بتوانیم زمانی که خدمت ما تمام می شود، در محضر خدا و مردم سربلند باشیم .
37 :تعداد بازدید
1398/05/17 :تاریخ به روز رسانی
آب و هوا
اوقات شرعی
ما به شما نزدیکیم!
امکان ارتباط از طریق این سایت امکان پذیر است. خواهشمند است نظرات ، پیشنهادات و انتقادات خود را جهت ارائه هر چه بهتر خدمات و رفع مشکلات شهر ، از طریق لینک زیر به این شهرداری ارسال فرمایید
City
Temp
بیشینه
HightTemp
کمینه
LowTemp
طلوع آفتاب
SunRiseTime
غروب آفتاب
SunSetTime
کلیه حقوق سایت متعلق به شهرداری لاهیجان می باشد.
تعداد بازدید امروز 14
تعداد بازدید دیروز 59
تعداد کل بازدید 325672
کاربران بر خط 0
0
شهرداری لاهیجان
Powered by DorsaPortal