۱۳۹۸ پنج شنبه ۲۱ آذر
شهرداری لاهیجانصفحه اصلی
 
اخبار
90 اجرا برای جشنواره تئاتر خیابانی لاهیجان تعریف شد
90 اجرا برای جشنواره تئاتر خیابانی لاهیجان تعریف شد
معاون امور هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان اعلام کرد: دهمین جشنواره تئاترخیابانی شهروند لاهیجان با 90 اجرا در هشت نقطه شهرستان لاهیجان تعریف شده است.
سید امیر مصباح بعد از ظهر پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: 170 اثر به دبیرخانه تئاتر شهروند لاهیجان رسیده و نتایج بررسی روز شنبه اعلام می شود.
وی با بیان اینکه نتایج یادشده در قالب نشست خبری و رونمایی پوستر اعلام می شود گفت: جشنواره یادشده کاملا آموزشی است و با موضوعاتی مبتنی بر شهر و شهروندی و تاکید بر کاهش آسیب های اجتماعی برگزار می شود.
دهمین جشنواره‌ تئاتر خیابانی شهروند لاهیجان با مشارکت شهرداری و شورای اسلامی شهر لاهیجان، مرکز هنرهای نمایشی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان از 26 تا 30 مرداد ماه جاری در شهر لاهیجان برگزار می شود.
گیلان بالنده بیش از یکصد و 10 سال سابقه تئاتر در کشور است؛ نخستین تماشاخانه کشور در رشت تبلور یافت و اکبر رادی پدر نمایشنامه نویسی ایران در این شهر زاده شد.


41 :تعداد بازدید
1398/05/19 :تاریخ به روز رسانی
آب و هوا
اوقات شرعی
ما به شما نزدیکیم!
امکان ارتباط از طریق این سایت امکان پذیر است. خواهشمند است نظرات ، پیشنهادات و انتقادات خود را جهت ارائه هر چه بهتر خدمات و رفع مشکلات شهر ، از طریق لینک زیر به این شهرداری ارسال فرمایید
City
Temp
بیشینه
HightTemp
کمینه
LowTemp
طلوع آفتاب
SunRiseTime
غروب آفتاب
SunSetTime
کلیه حقوق سایت متعلق به شهرداری لاهیجان می باشد.
تعداد بازدید امروز 72
تعداد بازدید دیروز 59
تعداد کل بازدید 325730
کاربران بر خط 2
0
شهرداری لاهیجان
Powered by DorsaPortal