۱۳۹۸ پنج شنبه ۲۱ آذر
شهرداری لاهیجانصفحه اصلی
 
اخبار
آثار راه یافته به بخش مسابقه و کودک جشنواره تئاتر خیابانی شهروند لاهیجان اعلام شد
آثار راه یافته به بخش مسابقه و کودک جشنواره تئاتر خیابانی شهروند لاهیجان اعلام شد

رییس شورای اسلامی شهر لاهیجان و دبیر شورای سیاست گذاری تئاتر خیابانی شهروند از اعلام آثار راه یافته به بخش مسابقه و کودک این جشنواره خبر داد.
به گزارش روابط عمومی جشنواره تئاتر خیابانی شهروند لاهیجان، جواد نجار تمیزکار در جلسه رونمایی از پوستر این جشنواره افزود: آثار منتخب راه یافته در بخش کودک عبارت از شکارچی به کارگردانی لیلا بیگوند از تهران ، پوپک و پادشاه سرزمین زباله هابه کارگردانی محسن پور نظری از رودسر، آلوده نکنیم به کارگردانی فرامرز غلامیان از اصفهان ،کودک کار به کارگردانی مهدی بوریایی از بروجرد و وارش به کارگردانی مریم مهدی پور از آستانه اشرفیه می باشند.
وی اضافه کرد: آثار منتخب راه یافته در بخش مسابقه شامل 14 اثر به نام های مردی برای تمام فصول به کارگردانی حسام خلیل نژادی از دامغان ،توهم به کارگردانی طوبی رحمان نیا از رشت ،هزارتو به کارگردانی رامین عطار از پیرانشهر ،چسب زخم به کارگردانی امیر رجب پور از الوند قزوین ، دردسر های آقای طریقت به کارگردانی میثم سرآبادانی از تفرش ،سد جعفر به کارگردانی سعید بادینی از زاهدان، کلاف به کارگردانی علی کشاورزی از البرز نظر آباد ، دست..کاری به کارگردانی مهدی ضیائیان پوراز تهران، ری ترن به کارگردانی رضا سلطانی از کرمان، این چرخ زنگ زده به کارگردانی نرگس خاک کار از تهران، آرشیتکت به کارگردانی مصطفی کولیوند از ایلام ، سایلنت به کارگردانی احمد نیک قلب از لاهیجان ، داشتن یا نداشتن مساله این است به کارگردانی مرجان قاسمی از دهلران و غزلی برای شهرم به کارگردانی امیر زارع زاده از سقز می باشد.
تمیزکار اضافه کرد: درصورت محرز شدن اجرای آثار پذیرفته شده بخش مسابقه در جشنواره های سراسری ، این گونه آثار در هر مرحله ای از بخش داوری خارج می شود.
وی با بیان اینکه آثار بخش بین الملل و مهمان در آینده اعلام می شود، گفت: 168 اثر به دبیرخانه جشنواره ارسال شده بود.
دبیر شورای سیاست گذاری جشنواره تئاتر خیابانی شهروند افزود: داوران بازبین بخش مسابقه را سامان خلیلیان ، علی ظفر قهرمانی نژاد و اکبر صمدی نیا و داوران بازبین بخش کودک را علی علیرضایی، محمد زارع زاده و حدیث نیکرو بر عهده داشتند.
41 :تعداد بازدید
1398/05/20 :تاریخ به روز رسانی
آب و هوا
اوقات شرعی
ما به شما نزدیکیم!
امکان ارتباط از طریق این سایت امکان پذیر است. خواهشمند است نظرات ، پیشنهادات و انتقادات خود را جهت ارائه هر چه بهتر خدمات و رفع مشکلات شهر ، از طریق لینک زیر به این شهرداری ارسال فرمایید
City
Temp
بیشینه
HightTemp
کمینه
LowTemp
طلوع آفتاب
SunRiseTime
غروب آفتاب
SunSetTime
کلیه حقوق سایت متعلق به شهرداری لاهیجان می باشد.
تعداد بازدید امروز 72
تعداد بازدید دیروز 59
تعداد کل بازدید 325730
کاربران بر خط 2
0
شهرداری لاهیجان
Powered by DorsaPortal