۱۳۹۹ جمعه ۱۶ خرداد
شهرداری لاهیجانصفحه اصلی
 
اخبار
شهردار لاهیجان: مردم لاهیجان برای تحقق شعار در خانه ماندن خوش درخشیدند
شهردار لاهیجان:
مردم لاهیجان برای تحقق شعار در خانه ماندن خوش درخشیدند
شهردار لاهیجان با صدور پیامی از همکاری شهروندان برای مقابله با کرونا و اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی و ماندن در خانه در روز طبیعت تشکر کرد.
به گزارش اداره ارتباطات و امور بین الملل شهرداری لاهیجان، مسعود کاظمی شهردار لاهیجان در این پیام افزود: جای دارد از فرهیختگی مردم لاهیجان برای مسولیت پذیری و رعایت توصیه های بهداشتی مبنی بر ماندن در خانه برای مبارزه با ویروس کرونا که نشان از فهم بالای مردم شهر اولین ها هست نهایت سپاس را داشته باشم.
وی گفت: شهروندان فهیم لاهیجان، در روز طبیعت، با ماندن در خانه و عدم حضور در پارک ها و اماکن گردشگری، مسولان را در تقویت سلامت جامعه همراهی کردند.
وی اضافه کرد: مدیریت شهری در کنار مسئولان شهرستان تنها هدفی که داشتند حفظ سلامتی شهروندان در مقابله با کرونا بود و اگر هم محدودیت هایی هم در برخی معابر و پارک ها و مناطق گردشگری ایجاد شد، فقط نگران سلامت همشهریان بودیم و اینکه خدای ناکرده بر اثر سهل انگاری کاری نشود که زحمات کادر درمانی و پزشکان و پرستاران در کنار دیگر زحمات مبارزان صف نخست مقابله به کرونا به هدر نرود.
وی گفت: امیدواریم با کنترل و غلبه بر ویروس کرونا بتوانیم همچون همیشه پذیرایی همهشریان عزیز، هم استانی های گرانقدر و هم وطنان خوبمان در زمان های دیگری بوده و لاهیجان زیبا بتواند میزبان خوبی در جشن پایان کرونا باشد.

178 :تعداد بازدید
1399/01/14 :تاریخ به روز رسانی
آب و هوا
اوقات شرعی
ما به شما نزدیکیم!
امکان ارتباط از طریق این سایت امکان پذیر است. خواهشمند است نظرات ، پیشنهادات و انتقادات خود را جهت ارائه هر چه بهتر خدمات و رفع مشکلات شهر ، از طریق لینک زیر به این شهرداری ارسال فرمایید
City
Temp
بیشینه
HightTemp
کمینه
LowTemp
طلوع آفتاب
SunRiseTime
غروب آفتاب
SunSetTime
کلیه حقوق سایت متعلق به شهرداری لاهیجان می باشد.
تعداد بازدید امروز 5
تعداد بازدید دیروز 51
تعداد کل بازدید 339684
کاربران بر خط 0
0
شهرداری لاهیجان
Powered by DorsaPortal