۱۳۹۹ پنج شنبه ۳ مهر
شهرداری لاهیجانصفحه اصلی
 
اخبار
مراسم بزرگداشت روز اورژانس برگزار شد
مراسم بزرگداشت روز اورژانس برگزار شد
در جلسه شورای اسلامی شهر لاهیجان  روز اورژانس و فوریتهای پزشکی گرامی داشته شد.
به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر لاهیجان، صبح امروز در مراسمی با حضور شهردار لاهیجان ، بی گناه رئیس اورژانس شهرستان لاهیجان و تنی چند از مسئولین اورژانس ، از زحمات شبانه روزی پرسنل اورژانس  قدر دانی شد.
در این مراسم  نجار تمیزکار ضمن گرامی داشت سالگرد تاسیس اورژانس از همه عوامل زحمت کش اورژانس 115 لاهیجان تقدیر و تشکر کرد.
وی گفت : به نمایندگی از مردم قدرشناس لاهیجان بر خود وظیفه دانستیم از زحمات پرسنل اورژانس لاهیجان که در در پایگاههای اورژانس 115 به صورت شبانه روز در حال خدمت صادقانه  به مردم هستند قدردانی کنیم .
وی افزود : اورژانس و فوریت های پزشکی خط  شکن حوزه سلامت هستند که در حوادث مختلف آگاهانه و شجاعانه وارد میدان پرمشقت امداد و نجات می شوند و در این راه حتی از بذل جان خویش دریغ  نمی کنند .
وی گفت : در این روزها در مواجهه با علائم مشکوک به ابتلا به ویروس کووید 19 تماس با اورژانس 115 نخستین فکر و راه حلی است که به ذهن شهروندان خطور می کند و از اپراتورهای اورژانس درخواست راهنمایی و کمک می کنند و امیدواریم  پرسنل زحمتکش اورژانس همواره در راه خدمت به مردم سلامت باشند .
یوسف قیامتیون  سرپرست شهرداری لاهیجان نیز طی سخنانی ضمن تبریک فرارسیدن روزاورژانس و فوریتهای پزشکی ،  پرسنل اورژانس را در صف مقدم امداد برشمرد و افزود : شما به عنوان خط مقدم جبهه درمان، اولین کسانی هستید که بر بالین مصدومین و بیماران اورژانسی حاضر می شوید و حفظ حیات آنان را بر عهده می گیرید که نشان دهنده جایگاه ارزشمند شما می باشد.
وی گفت : امداد رسانی  شغل حساسی است و مجاهدت و ایثار پرسنل اورژانس به یقین در نزد خداوند و مردم منظور خواهد بود .
بی گناه رئیس اورژانس لاهیجان نیز طی سخنانی با قدردانی از دعوت بعمل آمده ، به بیان عملکرد اورژانس لاهیجان پرداخت .
سایر اعضای شورای اسلامی شهر لاهیجان نیز فرارسیدن 26 شهریور ماه روز اورژانس و فوریت های پزشکی را به یکایک عزیزان اورژانس تبریک گفتند و از زحمات آنان  به ویژه در دوران مبارزه با ویروس کرونا قدردانی کردند .
در پایان مراسم از تعدادی از پرسنل اورژانس به نمایندگی از پایگاه و سایر عوامل ، به رسم یادبود با اهدای لوح و هدایایی تقدیر بعمل آمد.
 
57 :تعداد بازدید
1399/06/25 :تاریخ به روز رسانی
آب و هوا
اوقات شرعی
ما به شما نزدیکیم!
امکان ارتباط از طریق این سایت امکان پذیر است. خواهشمند است نظرات ، پیشنهادات و انتقادات خود را جهت ارائه هر چه بهتر خدمات و رفع مشکلات شهر ، از طریق لینک زیر به این شهرداری ارسال فرمایید
City
Temp
بیشینه
HightTemp
کمینه
LowTemp
طلوع آفتاب
SunRiseTime
غروب آفتاب
SunSetTime
کلیه حقوق سایت متعلق به شهرداری لاهیجان می باشد.
تعداد بازدید امروز 7
تعداد بازدید دیروز 67
تعداد کل بازدید 348028
کاربران بر خط 1
0
شهرداری لاهیجان
Powered by DorsaPortal