۱۳۹۹ شنبه ۳ آبان
شهرداری لاهیجانصفحه اصلی
 
اخبار
تمیزکار: اعضای شورای شهر لاهیجان بر توسعه فضاهای ورزش همگانی تاکید دارند
تمیزکار: اعضای شورای شهر لاهیجان بر توسعه فضاهای ورزش همگانی تاکید دارند
رئیس شورای اسلامی شهر لاهیجان در مراسم افتتاح زمین ورزشی بسکتبال در پارک جانبازان و محله پردسر ضمن قدردانی از سرپرست شهرداری در آماده سازی زمین ورزشی برای جوانان لاهیجی، اظهار داشت: یکایک اعضای شورای شهر لاهیجان همواره بر توسعه فضاهای ورزش همگانی تأکید دارند.
وی هدف از اجرای این پروژه ‌ها را دسترسی آسان به مکان مناسب ورزشی و توسعه فرهنگ ورزش در بین جوانان و نوجوانان عنوان کرد و گفت: نگاه ویژه به مسائل فرهنگی و ورزشی می تواند به افزایش ورزش‌های همگانی، غنی سازی اوقات فراغت، افزایش نشاط و سرگرمی و نیز علاقه مندی قشر جوان به ورزش کمک کند.
تمیزکار ادامه داد: با تلاش مدیریت شهری خوشبختانه زیرساخت های ورزشی شهر آماده شده است و در هفته های آتی به بهره برداری خواهد رسید.
رئیس شورای اسلامی شهر خاطر نشان کرد: با تلاش و همدلی همه ورزش دوستان، فرهنگ ورزش در جامعه توسعه می یابد و با همگانی شدن ورزش می توانیم با کشف استعدادها، در پیشبرد ورزش لاهیجان موفق باشیم.


171 :تعداد بازدید
1399/07/12 :تاریخ به روز رسانی
آب و هوا
اوقات شرعی
ما به شما نزدیکیم!
امکان ارتباط از طریق این سایت امکان پذیر است. خواهشمند است نظرات ، پیشنهادات و انتقادات خود را جهت ارائه هر چه بهتر خدمات و رفع مشکلات شهر ، از طریق لینک زیر به این شهرداری ارسال فرمایید
City
Temp
بیشینه
HightTemp
کمینه
LowTemp
طلوع آفتاب
SunRiseTime
غروب آفتاب
SunSetTime
کلیه حقوق سایت متعلق به شهرداری لاهیجان می باشد.
تعداد بازدید امروز 39
تعداد بازدید دیروز 52
تعداد کل بازدید 350510
کاربران بر خط 5
0
شهرداری لاهیجان
Powered by DorsaPortal