۱۳۹۹ پنج شنبه ۹ بهمن
شهرداری لاهیجانصفحه اصلی
 
اخبار
ساماندهی مرکز دفن زباله لاهیجان مورد بازدید مسئولان کشوری و استانی قرار گرفت
ساماندهی مرکز دفن زباله لاهیجان مورد بازدید مسئولان کشوری و استانی قرار گرفت
جمعی از مسئولان کشوری و استانی از پروژه عملیات دفن بهداشتی پسماند شهر لاهیجان بازدید کردند.
به گزارش اداره ارتباطات و اموربین الملل شهرداری لاهیجان، در این بازدید که با حضور سید حبیب راضی، مدیرکل دفتر هماهنگی عمرانی و خدمات شهری سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور، علی اوسط اکبری مقدم، معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری گیلان، سید پویا شهشهانی، مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند استان، نمایندگانی از سازمان برنامه و بودجه، فرماندار، شهردار، دو تن از اعضای شورای اسلامی شهر و جمعی از مدیران شهرداری، مشاور و مجری پروژه انجام شد، روند پیشرفت پروژه ساماندهی مرکز دفن زباله لاهیجان مورد بررسی قرار گرفت.
یوسف قیامتیون، شهردار لاهیجان در این بازدید گفت: شهرداری لاهیجان با توجه به مشکلات مرکز دفن زباله در سال های اخیر با حمایت استانداری گیلان و سازمان مدیریت پسماند استان و حمایت های مسئولان شهرستان و شورای اسلامی شهر و با تخصیص اعتبارات ملی و از محل درآمدهای عمومی شهرداری اقدامات لازم برای اجرای عملیات ساماندهی مرکز دفن را آغاز کرد.
وی افزود: پس از مطالعات اولیه و ارائه طرح توسط معاونت پژوهشی دانشگاه گیلان و جذب مجری توانمند برای اجرای این پروژه در فاز نخست مبلغ 30 میلیارد ریال از محل اعتبارات ملی تخصیص داده شد.
وی اضافه کرد: این پروژه برای مدیریت شهری به جهت حل مشکلات مردم منطقه و دفن بهداشتی پسماند دارای اهمیت بسیاری می باشد.
قیامتیون گفت: جای دارد از سازمان های مردم نهاد هم که در این زمینه دارای دغدغه های بسیاری می باشند قدردانی کرده و اظهار امیدواری نماییم با تخصیص به موقع اعتبارات پس از سال ها شاهد ساماندهی مرکز دفن زباله و ایجاد یک لندفیل مهندسی و بهداشتی باشیم.
 

 
235 :تعداد بازدید
1399/10/21 :تاریخ به روز رسانی
ما به شما نزدیکیم!
امکان ارتباط از طریق این سایت امکان پذیر است. خواهشمند است نظرات ، پیشنهادات و انتقادات خود را جهت ارائه هر چه بهتر خدمات و رفع مشکلات شهر ، از طریق لینک زیر به این شهرداری ارسال فرمایید
کلیه حقوق سایت متعلق به شهرداری لاهیجان می باشد.
تعداد بازدید امروز 94
تعداد بازدید دیروز 2621
تعداد کل بازدید 448840
کاربران بر خط 4
0
شهرداری لاهیجان
Powered by DorsaPortal