۱۳۹۹ چهارشنبه ۱۳ اسفند
شهرداری لاهیجانصفحه اصلی
 
اخبار
بهترین امکانات را باید برای جشنواره جوان خلاق لاهیجی فراهم کنیم
بهترین امکانات را باید برای جشنواره جوان خلاق لاهیجی فراهم کنیم


شهردار لاهیجان گفت: برای هر چه با شکوهتر برگزاری جشنواره جوان خلاق لاهیجی باید بهترین امکانات را برای این جشنواره فراهم کنیم.
به گزارش اداره ارتباطات و امور بین الملل شهرداری لاهیجان، یوسف قیامتیون در نشست اندیشه ورز جوانان عضو ستاد جشنواره در سالن جلسات شهرداری افزود: با توجه به پیشنهاد و تأکیدات امام جمعه محترم لاهیجان برای برگزاری جشنواره جوان خلاق به منظور شناسایی جوانان نخبه با تشکیل کارگروههای مختلف این اتفاق مهم به روزهای پایانی نزدیک می شود.
وی اضافه کرد: تمام سعی خود را بکار خواهیم بست بهترین امکانات را فرهم کرده تا افتخاری برای شهرمان رقم بخورد.
دبیر اجرایی جشنواره جوان خلاق لاهیجی اظهار کرد:لاهیجان شهری غنی از جوانان قوی است و این جوانان آماده افتخارآفرینی برای شهرمان هستند.
وی گفت: هرکسی دراین جشنواره صاحب ایده در زمینه موضوعات مدیریت شهری باشد از آن حمایت خواهیم کرد.
نگار نادری رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لاهیجان و دبیر هنری این جشنواره در این جلسه گزارشی از روند جشنواره ارائه کرد و گفت: در فرصت زمان ثبت نام تعداد 82 نفر در بخش های مختلف نخستین جشنواره جوان خلاق لاهیجی شرکت کردند.
وی افزود: بر اساس برنامه ریزی های انجام شده اختتامیه این جشنواره 19 اسفند ماه در لاهیجان برگزار خواهد شد.
در ادامه این نشست جوانان حاضر در جلسه به عنوان نمایندگان ادارات شهرستان به بیان پیشنهادات و نظرات خود برای هر چه بهتر برگزاری این رویداد پرداختند.1142 :تعداد بازدید
1399/11/15 :تاریخ به روز رسانی
ما به شما نزدیکیم!
امکان ارتباط از طریق این سایت امکان پذیر است. خواهشمند است نظرات ، پیشنهادات و انتقادات خود را جهت ارائه هر چه بهتر خدمات و رفع مشکلات شهر ، از طریق لینک زیر به این شهرداری ارسال فرمایید
کلیه حقوق سایت متعلق به شهرداری لاهیجان می باشد.
تعداد بازدید امروز 83
تعداد بازدید دیروز 294
تعداد کل بازدید 454491
کاربران بر خط 19
0
شهرداری لاهیجان
Powered by DorsaPortal