۱۳۹۹ چهارشنبه ۱۳ اسفند
شهرداری لاهیجانصفحه اصلی
 
اخبار
بانوان شهرداری لاهیجان همزمان با روز زن تجلیل شدند

بانوان شهرداری لاهیجان همزمان با روز زن تجلیل شدند

همزمان با میلاد با سعادت حضرت فاطمه زهرا(س) ، روز مادر و بزرگداشت مقام زن از بانوان شاغل در شهرداری لاهیجان تجلیل شد.

به گزارش اداره ارتباطات و اموربین الملل شهرداری لاهیجان، با حضور شهردار، رییس و اعضای شورای اسلامی شهر از بانوان شاغل در شهرداری لاهیجان با اهدای لوح تقدیر و هدیه تجلیل شد.

یوسف قیامتیون شهردار لاهیجان در سخن کوتاهی با تبریک میلاد با سعادت دخت گرامی نبی اکرم(ص)، حضرت فاطمه زهرا(س) که به نام روز مادر و زن نامگذاری شده از تلاش های بانوان شاغل در شهرداری برای خدمت رسانی به شهروندان قدردانی کرد.

جواد نجار تمیزکار رییس شورای اسلامی شهر هم با تبریک میلاد حضرت زهرا(س) به بانوان گرانقدر گفت: هفته بزرگداشت زن فرصت مناسبی برای قدردانی از مادران و بانوان کشور عزیز اسلامی و به خصوص بانوان شهرداری است.

وی افزود: هر زمان ما مسئولیتی به بانوان واگذار می کنیم آنها با مسولیت پذیری که انجام می دهند سعی می نمایند بهترین خدمت را ارائه کنند و هیچ تفاوتی بین خانم ها و آقایان در خدمت رسانی به مردم وجود ندارد.

وی با بیان اینکه هر روز، روز زن است و در مباحث دینی هم برای بانوان ارزش و احترام خاصی قایل شده است،اضافه کرد: در جامعه ما باید بر اساس توان افراد به آنها مسئولیت داده شود و از خانم ها که بخش زیادی از جمعیت کشور را تشکیل می دهند به طور مناسب قدردانی شود.

در پایان این مراسم با رعایت دستورالعمل های بهداشتی از بانوان شهرداری لاهیجان تجلیل شد.

1277 :تعداد بازدید
1399/11/16 :تاریخ به روز رسانی
ما به شما نزدیکیم!
امکان ارتباط از طریق این سایت امکان پذیر است. خواهشمند است نظرات ، پیشنهادات و انتقادات خود را جهت ارائه هر چه بهتر خدمات و رفع مشکلات شهر ، از طریق لینک زیر به این شهرداری ارسال فرمایید
کلیه حقوق سایت متعلق به شهرداری لاهیجان می باشد.
تعداد بازدید امروز 67
تعداد بازدید دیروز 294
تعداد کل بازدید 454475
کاربران بر خط 12
0
شهرداری لاهیجان
Powered by DorsaPortal