۱۴۰۰ پنج شنبه ۲۶ فروردين
شهرداری لاهیجانصفحه اصلی
 
اخبار
مدیران و کارکنان شهرداری لاهیجان روز شهردار را تبریک گفتند
مدیران و کارکنان شهرداری لاهیجان روز شهردار را تبریک گفتند

جمعی از معاونان، مدیران و کارکنان شهرداری لاهیجان با حضور در دفتر  یوسف قیامتیون شهردار لاهیجان روز شهردار را تبریک گفتند .
به گزارش اداره ارتباطات و امور بین الملل شهرداری لاهیجان، همزمان با 25  اسفند ماه سالروز شهادت شهردار بسیجی مهدی باکری که  به نام روز شهردار نامگذاری شده، جمعی از مدیران و کارکنان شهرداری لاهیجان با گرامیداشت یاد و خاطره شهید باکری، روز شهردار را به یوسف قیامتیون شهردار لاهیجان تبریک گفتند.
یوسف قیامتیون شهردار لاهیجان هم در این دیدار گفت: از کارکنان صدیق  شهرداری لاهیجان که در طول سال برای خدمات رسانی به شهروندان تلاش می کنند صمیمانه قدردانی کرده و با حمایت اعضای شورای اسلامی شهر در  حال برنامه ریزی هستیم تا با پرداخت به موقع حقوق و مزایای کارکنان زحمات این عزیزان را جبران نماییم.  
وی اضافه کرد: کارکنان شهرداری لاهیجان به رغم همه مشکلات تلاش خواهند کرد تا با عملکرد مطلوب رضایت شهروندان را جلب نمایند.

263 :تعداد بازدید
1399/12/26 :تاریخ به روز رسانی
ما به شما نزدیکیم!
امکان ارتباط از طریق این سایت امکان پذیر است. خواهشمند است نظرات ، پیشنهادات و انتقادات خود را جهت ارائه هر چه بهتر خدمات و رفع مشکلات شهر ، از طریق لینک زیر به این شهرداری ارسال فرمایید
کلیه حقوق سایت متعلق به شهرداری لاهیجان می باشد.
تعداد بازدید امروز 82
تعداد بازدید دیروز 435
تعداد کل بازدید 461584
کاربران بر خط 7
0
شهرداری لاهیجان
Powered by DorsaPortal