۱۴۰۰ سه شنبه ۲۵ خرداد
شهرداری لاهیجانصفحه اصلی
 
اخبار
شهرداری لاهیجان آماده استقبال از نوروز 1400 است
شهرداری لاهیجان آماده استقبال از نوروز 1400 است

شهردار لاهیجان گفت: آماده استقبال از نوروز 1400 هستیم.
به گزارش اداره ارتباطات و امور بین الملل شهرداری لاهیجان،یوسف قیامتیون در گفت و گویی افزود: به رغم شرایط خاص یک سال اخیر و شیوع ویروس کرونا و با رعایت دستورالعمل های بهداشتی برای جلوگیری از هر گونه تجمعی امسال با فضاسازی شهری به استقبال نوروز می رویم.
وی با بیان اینکه لاهیجان بدلیل جاذبه های فراوان گردشگری همه ساله میزبان مسافران زیادی می باشد، اضافه کرد: کرونا باعث شد هم وطنان برای حفظ سلامتی خود و سایر مردم از مسافرت های غیرضروری خودداری کرده و لاهیجان هم به این دلیل با شرایط رنگ بندی مختلف در طول سال نتواند میزبان هم وطنان باشد.
شهردار لاهیجان گفت: نوروز امسال هم از همه عزیزان هم وطن خواهشمندیم برای حفظ سلامتی خود و خانواده دستورات بهداشتی را رعایت نمایند تا بعد از عید دوباره شاهد اوج گیری کرنا و مرگ عزیزانمان نباشیم.
قیامتیون افزود: با توجه به دستورات از میزبانی مسافران در کمپ ها و اقامتگاهها و برپایی هر گونه چادر معذور می باشیم.
وی گفت: شهرداری لاهیجان به منظور زیباسازی منظر شهری از 20 اسفند اقدام به نصب بنر ها و المان های نوروزی در سطح شهر کرده و لاهیجان آماده استقبال از نوروز 1400 است.
وی افزود: پاکسازی معابر ورودی و خروجی شهر به ویژه کمربندی، گل آرایی میادین و ورودی های شهر با بهترین منظر، رنگ آمیزی جداول و خط کشی خیابان ها، ترمیم فضای سبز و کاشت گلهای فصلی در میادین، بازسازی سرویس های بهداشتی،لکه گیری و آسفالت خیابانها و کوچه ها، اصلاح تابلوهای راهنمای اماکن، برنامه ریزی ارائه خدمات رسانی در پایانه مسافربری و گشت ویژه شهر آرا برای پاکسازی معابر و نظافت سطح شهر از برنامه هایی است که برای استقبال از نوروز 1400عملیات اجرایی آن در حال اجرا می باشد.

1425 :تعداد بازدید
1399/12/28 :تاریخ به روز رسانی
ما به شما نزدیکیم!
امکان ارتباط از طریق این سایت امکان پذیر است. خواهشمند است نظرات ، پیشنهادات و انتقادات خود را جهت ارائه هر چه بهتر خدمات و رفع مشکلات شهر ، از طریق لینک زیر به این شهرداری ارسال فرمایید
کلیه حقوق سایت متعلق به شهرداری لاهیجان می باشد.
تعداد بازدید امروز 40
تعداد بازدید دیروز 159
تعداد کل بازدید 469285
کاربران بر خط 8
0
شهرداری لاهیجان
Powered by DorsaPortal