۱۴۰۰ دوشنبه ۱۱ مرداد
شهرداری لاهیجانصفحه اصلی
 
اخبار
شهردار لاهیجان از کارکنان اداره ارتباطات شهرداری لاهیجان قدردانی کرد

شهردار لاهیجان از کارکنان اداره ارتباطات شهرداری لاهیجان قدردانی کرد

شهردار لاهیجان همزمان با روز ارتباطات و روابط عمومی، با حضور در جمع کارکنان اداره ارتباطات و امور بین الملل شهرداری از تلاش کارکنان این مجموعه قدردانی کرد.
یوسف قیامتیون، شهردار لاهیجان که به همراه معاونان شهرداری در محل اداره ارتباطات و اموربین الملل حضور یافته بود،  ضمن قدردانی از تلاش کارکنان این مجموعه گفت: روابط عمومی یکی از بخش های مهم هر سازمان و اداره ای می باشد.
وی اضافه کرد: جای دارد از زحمات رییس و کارکنان اداره ارتباطات و امور بین الملل شهرداری برای انعکاس اخبار و عملکرد مدیریت شهری و برنامه ریزی در زمینه های فرهنگی، اجتماعی و ارتباط با رسانه ها قدردانی کرد.
شاهین جهانگیربلورچیان رییس اداره ارتباطات و اموربین الملل شهرداری لاهیجان هم در این دیدار ضمن قدردانی از حضور شهردار و معاونان در محل کار این مجموعه از حمایت شهرداران ادوار از روابط عمومی شهرداری قدردانی کرد.
وی افزود: هر موفقیتی که در طول سالهای گذشته توسط روابط عمومی کسب شده حاصل زحمات کارکنان روابط عمومی و حمایت شهرداران و مدیران شهرداری بوده است.
در این دیدار شهردار لاهیجان با اهدای گل از تلاش مجموعه کارکنان اداره ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تجلیل کرد.
726 :تعداد بازدید
1400/02/28 :تاریخ به روز رسانی
ما به شما نزدیکیم!
امکان ارتباط از طریق این سایت امکان پذیر است. خواهشمند است نظرات ، پیشنهادات و انتقادات خود را جهت ارائه هر چه بهتر خدمات و رفع مشکلات شهر ، از طریق لینک زیر به این شهرداری ارسال فرمایید
کلیه حقوق سایت متعلق به شهرداری لاهیجان می باشد.
تعداد بازدید امروز 11
تعداد بازدید دیروز 103
تعداد کل بازدید 477204
کاربران بر خط 9
0
شهرداری لاهیجان
Powered by DorsaPortal