۱۴۰۱ دوشنبه ۱۳ تير
شهرداری لاهیجانصفحه اصلی
 
اخبار
بزرگداشت دکتر پیروز در لاهیجان برگزار شد
بزرگداشت دکتر پیروز در لاهیجان برگزار شد
آیین گرامیداشت هفتاد سال خدمات دکتر محمد صادق پیروز در لاهیجان برگزار شد.
به گزارش اداره ارتباطات و امور بین الملل شهرداری لاهیجان، این مراسم که توسط سازمان نظام پزشکی لاهیجان و سیاهکل با همکاری شهرداری و شورای اسلامی شهر و جمعی از انجمن های پزشکی در سالن دکتر علیرضا وارسته نظام پزشکی برگزار شد، از هفتاد سال خدمات صادقانه دکتر محمد صادق پیروز تقدیر شد.
این آیین با حضور رسول فرخی، نماینده شهرستان های لاهیجان و سیاهکل در مجلس، فرهاد براتی، فرماندار شهرستان، رضا زنده دل، شهردار، بهمن کنعانی، رییس شورای اسلامی شهر، دکتر قسمتی زاده رییس سازمان نظام پزشکی لاهیجان و سیاهکل، اعضای هیات مدیره نظام پزشکی و جمع زیادی از پزشکان برگزار شد.
در این مراسم رضا زنده دل، شهردار لاهیجان با تقدیر از خدمات پزشکی و همچنین خیرخواهانه دکتر پیروز گفت: لاهیجان، سرزمین عالمان، دانشمندان، فرهیختگان بزرگ در طول تاریخ است و دکتر پیروز از چهره های ماندگار ایران با کارنامه ای درخشان در پزشکی و کارهای خیر است که با افتخار اهل این شهر می باشند.
وی افزود: شهرداری و شورای اسلامی شهر افتخار دارد که برای برگزاری این مراسم بزرگ مشارکت داشته تا قدردان تمام زحمات دکتر پیروز باشیم و به زودی خیابانی در لاهیجان با حضور دکتر پیروز به نام ایشان نام گذاری خواهد شد.
دکتر محمد صادق پیروز هم در این مراسم از حضور همه شرکت کنندگان قدردانی کرد و افزود: افتخار دارد که برای شهر خود لاهیجان قدم هایی کوچکی برداشته است.
وی در این مراسم خاطراتی از فعالیت های خود بیان کرد و از استاد خود دکتر شمس و همچنین دیگر پزشک نیکوکار لاهیجی دکتر محمد رضا حکیم زاده بنیانگذار آسایشگاه کهریزک به نیکی یاد کرد.
سخنرانی دکتر مهران قسمتی زاده، رییس سازمان نظام پزشکی لاهیجان و سیاهکل، دکتر محرابیان معاون فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی گیلان، دکتر بهبودی رییس انجمن چشم پزشکی گیلان، دکتر دهپور، دکتر شمس، دکتر صادقی، دکتر هاتف رییس بیمارستان دکتر پیروز از دیگر بخش های این مراسم بود.
در این آیین شهردار، رییس و اعضای شورای اسلامی شهر با اهدای لوح از خدمات شایسته دکتر محمد صادق پیروز قدردانی کردند.

140 :تعداد بازدید
1401/02/29 :تاریخ به روز رسانی
ما به شما نزدیکیم!
امکان ارتباط از طریق این سایت امکان پذیر است. خواهشمند است نظرات ، پیشنهادات و انتقادات خود را جهت ارائه هر چه بهتر خدمات و رفع مشکلات شهر ، از طریق لینک زیر به این شهرداری ارسال فرمایید
کلیه حقوق سایت متعلق به شهرداری لاهیجان می باشد.
تعداد بازدید امروز 71
تعداد بازدید دیروز 120
تعداد کل بازدید 550739
کاربران بر خط 6
0
شهرداری لاهیجان
Powered by DorsaPortal