۱۴۰۱ دوشنبه ۱۳ تير
شهرداری لاهیجانصفحه اصلی
 
اخبار
آگهی مزایده عمومی
آگهی مزایده عمومی
ضایعات خشک بازیافتی

شهرداری لاهیجان با اخذ مجوز از شورای محترم اسلامی شهر در نظر دارد مقدار قابل توجه ای از ضایعات خشک بازیافتی  شامل : کارتن ، پت پلاستیک ، شیشه ، قوطی حلب وسایر را از طریق مزایده براساس نرخ پایه کارشناسی به متقاضیان واجد شرایط به فروش برساند . متقاضیان واجد شرایط می توانند به منظور دریافت اسناد شرکت در مزایده و کسب اطلاعات از شرایط مزایده از طریق درگاه سامانه تدارکات الکترونیکی دولت (ستاد ) به آدرس : https://www.setadiran.ir از روز دوشنبه  مورخ  1401/3/16لغایت روز چهارشنبه  مورخ 1401/3/25اقدام نمایند و در صورت  نیاز با تلفن 42235075-013 تماس حاصل نمایند .
-بازدید از اجناس از تاریخ  1401/3/17لغایت  1401/3/26از ساعت 9 الی 12 با حضور نماینده  واحد پسماند شهرداری خواهد بود.
 - چنانچه نفرات  اول و دوم و سوم مزایده از انجام کار خودداری نمایند به ترتیب سپرده شرکت در مزایده آنها به نفع شهرداری لاهیجان ضبط خواهدشد.
   آخرین مهلت جهت ارایه  پیشنهادها در سامانه دولت ( ستاد )تا پایان ساعت (  11 ظهر ) روز چهارشنبه  مورخ 1401/4/8میباشد .
تبصره : متقاضیان میبایست جهت ارایه تمامی اسناد از طریق سامانه فوق الذکر بارگذاری و اقدام نمایند ،ضمناً شرکت کننده میبایست تضمین شرکت در مزایده  را در پاکت درب بسته تا زمان اعلام شده به دفتر امور پیمان و رسیدگی شهرداری  تحویل نماید .   
تاریخ بازگشایی پیشنهادهای ارایه شده باحضور شرکت کنندگان (همراه بامعرفی نامه) روز  پنجشنبه  مورخ 1401/4/9   راس ساعت 11 ظهر  به  آدرس :  لاهیجان – بلوار امام رضا(ع) - میدان گلستان - ساختمان ستادی شهرداری خواهد بود.-  در هر شرایط مدارک مندرج در اسناد مزایده ملاک  خواهد بود .
-هزینه جمع آوری ، بارگیری ، تفکیک و باسکول و حق الزحمه کارشناسی و هزینه درج آگهی روزنامه بعهده برنده
 مزایده میباشد . برنده مزایده می بایست از زمان اعلام و تنظیم برنامه زمان بندی با نظارت مدیریت پسماند شهرداری کلیه اجناس مذکور را از محل دپو خارج نماید .پس از مشخص شدن نتیجه مزایده  ، برنده مزایده  می بایست در مهلت تعیین شده  پس از ابلاغ از سوی کارفرما معادل 80 % از کل مبلغ  پیشنهادی اقلام را قبل از شروع عملیات بحساب شهرداری واریز نماید .شهرداری در رد یا قبول هر یک از  پیشنهادها  مختار میباشد . به پیشنهادهای فاقد سپرده ، مخدوش و مبهم و مشروط و بعد از موعد مقرر  ترتیب اثر داده نخواهد شد . سایر جزئیات ومشخصات دراسناد مزایده قید گردیده است .

عنوان جنس : ضایعات خشک بازیافتی شامل : کارتن ،پت،پلاستیک ،شیشه،قوطی حلب و سایر
مقدار تقریبی : 25000کیلو
قیمت پایه هرکیلو بریال : 41000ریال
مبلغ سپرده بریال :51250000ریال
96 :تعداد بازدید
1401/03/16 :تاریخ به روز رسانی
ما به شما نزدیکیم!
امکان ارتباط از طریق این سایت امکان پذیر است. خواهشمند است نظرات ، پیشنهادات و انتقادات خود را جهت ارائه هر چه بهتر خدمات و رفع مشکلات شهر ، از طریق لینک زیر به این شهرداری ارسال فرمایید
کلیه حقوق سایت متعلق به شهرداری لاهیجان می باشد.
تعداد بازدید امروز 79
تعداد بازدید دیروز 120
تعداد کل بازدید 550747
کاربران بر خط 10
0
شهرداری لاهیجان
Powered by DorsaPortal