۱۴۰۱ جمعه ۸ مهر
شهرداری لاهیجانصفحه اصلی
 
اخبار
مدیرکل هنرهای نمایشی وزارت ارشاد از شهردار لاهیجان قدردانی کرد
مدیرکل هنرهای نمایشی وزارت ارشاد از شهردار لاهیجان قدردانی کرد

مدیر کل هنرهای نمایشی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از شهردار لاهیجان قدردانی کرد.
به گزارش اداره ارتباطات و امور بین الملل شهرداری لاهیجان، کاظم نظری با اهدای لوح تقدیر از تلاش های رضا زنده دل، شهردار و دبیر جشنواره تئاتر خیابانی شهروند برای برگزاری موفق این جشنواره قدردانی کرد.
در این لوح آمده است: برگزاری موفق یازدهمین جشنواره سراسری تئاتر خیابانی شهروند لاهیجان، گام ارزشمند دیگری در راه اعتلای فرهنگ و هنر کشور و سند پرافتخاری بر توان و قابلیت ارزنده هنر نمایش در تلاش برای رفع ناهنجاری های اجتماعی و ساختن جامعه ای پاک و مطلوب می باشد.
هنرمندان ایران اسلامی همت خود را در تولید آثار ارزشمند نمایشی با مضامین بلند انسانی و موضوعات مهم اجتماعی به منصه ظهور رساندند و ارائه شایسته این تولیدات گرانبهای معنوی میسر نبود مگر با همت، همدلی، تلاش و همراهی بزرگوارانی که به دل دغدغه فرهنگ و به جان امید روشنایی و نور دارند.
بدینوسیله از همت، حضور ارزشمند و همراهی همدلانه جنابعالی و همکاران محترم در برگزاری شایسته یازدهمین جشنواره سراسری تئاتر خیابانی شهروند لاهیجان قدردانی نموده و از پروردگار مهربان برای شما سربلندی و توفیق آرزومندم.
92 :تعداد بازدید
1401/05/30 :تاریخ به روز رسانی
ما به شما نزدیکیم!
امکان ارتباط از طریق این سایت امکان پذیر است. خواهشمند است نظرات ، پیشنهادات و انتقادات خود را جهت ارائه هر چه بهتر خدمات و رفع مشکلات شهر ، از طریق لینک زیر به این شهرداری ارسال فرمایید
کلیه حقوق سایت متعلق به شهرداری لاهیجان می باشد.
تعداد بازدید امروز 44
تعداد بازدید دیروز 44
تعداد کل بازدید 566517
کاربران بر خط 2
0
شهرداری لاهیجان
Powered by DorsaPortal